1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Pozvěte na návštěvu slavného muzikanta! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

Simona Heidová, Nepomyšl:
Pořád jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se záchvatem mi o 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm pověděla. Užívá ho už několik roků a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho pohodlně objednám.

Josef Wallenfels, Uzeničky:
Skvělá věcička, tenhle váš 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to úžasný nápad. Dobře vypadá, hezky se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji objednat ještě tři dědovi k svátku, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu rád jako jsem po doručení už přes dlouho nebyl.

Zuzana Zezulová, Vrbno nad Lesy:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou čímkoliv úžasné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na špatné prodejce, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. Přestože jste 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dárek. Skvělý obchůdek.

Alena Seifertová, Mšec:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná ženská, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem našla, že existuje 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm, který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Teď chci bez strachu napsat, že jsem to opět já. Stíhám v klidu vše co potřebuji a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá milou také mě.

Jakub Šramko, Líně:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm s řadou příjemných funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

Jiří H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Valerie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zdeněk P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina S: Je to dostatečné?

Aneta O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Jimi Hendrix 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt