1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Projděte se pod romantickým antickým sloupořadím. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Antonín Metz, Smržov:
Před časem jsem objevil katalog 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm, kde jsem si o něm přečetl detailnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě nekoupil blbě. Vzhled, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm.

Samuel Kolembus, Chroustovice:
Jsem spokojen bez výjimky, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm a rychlé doručení. Produkt jsem objednal na doporučení bratra a pracuje výborně. Je zcela spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá rámus. Manželka oceňuje vzhledové provedení a jednoduché používání. Doporučuji.

Johana Vilášková, Soběkury:
Jako každá mamina miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm v odpovídajíc kvalitě. S vaším 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jsem hodně spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Laura Iralová, Strachoňovice:
Na tady tom 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm se mi líbí široká škála různého nastavení, i když ovládání je krapet složité a musel mi poradit můj pubertální kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou dobře schované. Nicméně návod je poměrně srozumitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Aneta H: děda je z dárku je nadšený

Klára M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel : 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kateřina R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt