1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Projděte se pod romantickým antickým sloupořadím. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nela Cimprichová, Smilovy Hory:
Dlouho jsem hledala informace na tyto dva 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit přes eshop. Nezpochybnitelnými plusy tohoto produktu jsou, že mají manuál v češtině, poměrně dobře se dají rozebrat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní díly, má dostatečný objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Bohužel našla jsem také nevýhody. Prvně to bylo doručení, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. K tomu se jednalo o: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost výběru více variant, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když se jedná o A++.

Radim Uhřík, Ovesné Kladruby:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se hecovali, až jeden kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho přece mohl schválit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm má doma také a pochválila ho i maminka.

Roman Lavír, Oponešice:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako perfektní výrobek.

Veronika Hrouzová, Hamry nad Sázavou:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Amálie B: Tento 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eliška C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jana P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Barbora T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Ema B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt