1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Projděte se pod romantickým antickým sloupořadím. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Kateřina Puršová, Velká Lhota:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání objednaného 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm a super zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Petr Plachý, Mirošovice:
Našel jsem si tento výrobek na tomto e-shopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem spokojený a hlavně zcela spokojen, že 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Antonín Draškovič, Kunčina Ves:
Výborná věcička, tenhle váš 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to úžasný nápad. Dobře vypadá, hezky se s ním dělá, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji objednat ještě tři tátovi k vánocům, má stejný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po nákupu už dlouho nebyl.

Andrea Langášková, Míčov-Sušice:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu moc spokojená. Objednávám u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm, a skutečně nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu kupovat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen složitě.

Viktor Trač, Podbořanský Rohozec:
Nejprve chci upřednostnit zcela hezký vzhled, dále také skvělý výkon 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Dá se použít pro několik činností, ale bacha je hrozně mačkavý. Dceři se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to však nic nezhoršilo, jen byl změněn tento hezký vzhled. Je opravdu výkonný a poměrně klidný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Jaroslav K: 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lucie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ema B: děda je z dárku je nadšený

Daniela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt