1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Projděte se pod romantickým antickým sloupořadím. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nela Cimprichová, Smilovy Hory:
Měsíce jsem hledala informace na tyto dva 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit online. Největšími klady tohoto zboží jsou, že mají návod v češtině, poměrně snadno se dají rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní komponenty, má dostatečný objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem také nevýhody. Zaprvé to byl kurýr, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Mimo jiné to byly: nevhodné bezpečnostní systémy, není možnost výběru více typů, větší spotřeba vody a energie. I když je to A++.

Radim Uhřík, Ovesné Kladruby:
Dělali jsme si s klukama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Standardně jsme se hecovali, až jeden kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho přece mohl doporučit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm má v koupelně také a pochválila ho i babička.

Roman Lavír, Oponešice:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Veronika Hrouzová, Hamry nad Sázavou:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Adéla P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Antonín Š: Celkem jsem spokojený.

Kateřina B: Je to dostatečné?

Šárka H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Václav H: 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Kolonáda 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt