1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Čtou Vaše děti rády komiksy? Tak hurá s nimi na stěnu! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Johana Matzkeová, Bílsko u Hořic:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm jsem hledala dětem a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Prohlédla jsem několik eshopů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem poptávala. Po měsíci zkoušení jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali ještě jednu 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm. Dceři se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Radek Patera, Vápenný Podol:
Musím rezenzovat hned několik plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejprve to začala krásnou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým doručením a skvělým zabalením zboží, už při doručení jsem tušil, že vše bude v pořádku. Neposlední bonusem je opravdu nejlevnější cena 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm. Proto chci doporučit jak mým kolegům a známým, tak i ségře a ostatním lidem. Bravo!

Natálie Bernatská, Dolní Město:
Mým velkým problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to velmi dlouho. Umím rozhodovat se i deset dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hlavně se dotazuji prodavače. Na tento 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm jsem objevila mnoho pozitivních recenzí, ale pro jistotu jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše říci.

Jiří Louma, Rokle:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího dědu s úmysle jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm hraje také velikost i jeho rozumná váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Daniela Frumertová, Záryby:
Tento eshop i 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a vždy všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá stále jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Daniel G: funkční výrobek

Zuzana S: Tento 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma : Je to dostatečné?

Tobiáš C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sabina K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt