1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Čtou Vaše děti rády komiksy? Tak hurá s nimi na stěnu! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Ema Adamovičová, Studená:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíček dorazil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s fakturační adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyjasnilo a balík mi byl doručen. Také jsem skutečně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se přátelům.

Matěj Komberec, Lančov:
Ve své práci hledám vypadat hodně dobře, protože se každý den potkávám se s klienty. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal krok tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý díl. Jsem šťastný jako už dávno ne.

Julie Habrovanská, Liboš:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu levný. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

Valerie Moranová, Horní Němčí:
Totální špička mezi 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm! Funguje tak, jak je propagováno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi lehké použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm používám mnoho let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při rovnoměrné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Jan T: funkční výrobek

Valerie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anna M: nemá chybu

Jáchym T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kateřina S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta komiksové časopisy 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt