1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Vchod jako do westernového salonu Vám vytvoří nová fototapeta s motivem křídlových dveří! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nela Dubenská, Verměřovice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a strýce.

Julie Šramková, Kostelecké Horky:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsem si vybrala na základě toho, že jsem četla recenze že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s kyselejší příchutí

Ema Slánská, Radotín:
Týdny jsem řešila, který typ by pro mě mohl být ideálním řešením. Objednala jsem jich mnoho. Až nyní, když jsem objevila 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsem ovšem věděla, že našla to pravé. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a dále už hledat nechci. Svými vlastnostmi mi 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm plně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho chci. Jenom mi ho čas od času zkonfiskuje můj chlap.

Filip Bělehrádek, Malá Skála:
Obdržel jsem 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic koukat nejde. Funkční jednoduchý design, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více modely. vyberte jasně tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Valerie G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominika Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jáchym P: Jsem ráda, že to mám

Petr B: tak jsem to dostala aje to super

Ema Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt