1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Vchod jako do westernového salonu Vám vytvoří nová fototapeta s motivem křídlových dveří! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Marek Birhanzl, Sloup:
S tímto 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je hodně tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Anna Semanská, Břehy:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho koupelně už dva týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u jiných výrobků které mě ovšem zklamaly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla narazit na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s koupí 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsem jistě neprohloupila.

Miroslav Kőhler, Staré Křečany:
1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm, který jsem vyžadoval, byl jen v tomto eshopu. Byl jsem nadšen z bezkonkurenční nabídky. Proces objednávání mne přesvědčil o solidnosti této firmy. Takže mohu doporučit spotřebitelům, kteří upřednostňují kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným mínusem je zřejmě klasicky, doprava.

Klára Mucalová, Pernštejnské Jestřabí:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Ondřej C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adam V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nela P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Valerie K: já jsem to prostě chtěla

Anežka M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt