1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Vchod jako do westernového salonu Vám vytvoří nová fototapeta s motivem křídlových dveří! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nela Dubenská, Verměřovice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a dědečka.

Julie Šramková, Kostelecké Horky:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsem si objednala na základě toho, že jsem četla diskuze že se s ním dobře pracuje, což je recht. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mém okolí také moc nechutnal, ale dětem chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s ostřejší šmakem

Ema Slánská, Radotín:
Dlouho jsem váhala nad tím, který produkt by pro mě mohl být ideálním řešením. Otestovala Pořídila jsem jich množství. Až teď, když jsem objevila 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsem ale věděla, že je to nej volba. Zalíbil se mi na první pohled a dále už hledat nechci. Svými kvalitami mi 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm stoprocentně vyhovuje, umí všechno, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zabaví můj přítel.

Filip Bělehrádek, Malá Skála:
Obdržel jsem 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jako dárek, ale přesto jsem vysmátý. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic koukat nejde. Lehký jednoduchý povrch, žádná chybovost. Zkrátka perfektní výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více modely. Zvolte určitě tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Amálie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie Ř: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana P: Je to dostatečné?

Sabina R: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt