1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Vchod jako do westernového salonu Vám vytvoří nová fototapeta s motivem křídlových dveří! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Matyáš Vašata, Doloplazy:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl popis, napadlo mě, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm mohl být tak skvělý, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám dosti dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Natálie Záhorcová, Dolní Lažany:
Týdny hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Stále jsem nebyla schopná najít. Až do momentu, než jsem na webu vypátrala 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Nyní již konečně nemusím provádět nepříjemné kompromisy, udělá přesně to, co potřebuji.

Kamila Bierská, Velké Pavlovice:
1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám nejlepší zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat pdobné.

Roman Kraj, Putim:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést šmejdy, takže jsem se trochu bál, jestli tenhle objednávání neskončí stejně. Pro sichr jsem do e-shopu párkrát zavolal, všechno srovnával… Přiznávám, neměl jsem jistotu, jestli jsem peníze nevyhodil z okna. Ale nevyhodil. 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm mi byl dopraven až před práh, precizně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a slouží mi skvěle. Doposud jsem na něm neshledal zápor. U prodejce budu určitě nakupovat častěji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Simona H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sabina C: Tento 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Štěpán M: 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Martin P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zdeněk S: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt