1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč Ověřit dostupnost

Vchod jako do westernového salonu Vám vytvoří nová fototapeta s motivem křídlových dveří! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Klára Rumpíková, Teplice:
U této firmy nakupuji poměrně často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že v ČR není bohatá nabídka po těchto 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm, jiného prodejce již nemusím zkoušet. Jejich negativem je jenom pomalejší doprava a ostatní vedlejší výdaje jako jsou: balné, cena dopravy. Bohužel pokud vyžadujete mít první jakost levně, budete si muset počkat.

Tobiáš Papp, Křídlůvky:
Perfektní a cenově přiměřený 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Jakub Erbs, Malá Morava:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit levnější 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to celkem rád. Kamarád si koupil tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Sebastian Chlebík, Stvolínky:
Perfektní 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm, který pomůže i to nejsložitější problémy domácnosti. Obával jsem se, zda si vyberu dobrý model tohoto 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně pomohli zaměstnanci internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný typ. Vybrané zboží bylo také i šikovně zabaleno, proto během doručení nedošlo k poškození. 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

Nikolas Wojnar, Biskupice:
ze začátku jsem koukal na podobným druhem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Je hezky funkční. Po technické stránce téměř dokonalý. Moje žena hodnotí jednoduchý vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuto fajnovou věcičku budou v práci často půjčovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Matouš H: je to fajné

Viktorie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniel P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eva B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Patrik P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Křídlové dveře 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt