1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Ve stáji nebo v pokojíčku? S touto tapetou budete na pochybách! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Adam Veber, Velká Bukovina:
1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm jsem si koupil především proto, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, tudíž cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Neočekával jsem příliš velkou kvalitu, ale výrobek mě velmi překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věcička. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Příteli, který mi ho doporučil, jsem pak jako revanš koupil láhev rumu, protože mi tím udělal skutečně velkou radost.

Valerie Veseleňáková, Zděchov:
1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm mohu vřele doporučit všem svým kamarádům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem skvěle chutná, ale je i velmi dobře cenově příznivý a není třeba žádné speciální přípravky k tomu, abych ho mohla užívat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou šikovnost.

Matěj Podhajský, Dražičky:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako dobrý výrobek.

Alena Štěbrová, Chýně:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm. Stavěla jsem se k tomu ne celkem nadšeně, ale musím říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Sára Cviková, Dolní Hrachovice:
Když už tady 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm hodnotíte, já se musím ozvat. Koupila jsem si ho původně náhodou. Plánovala jsem si pořídit jiný produkt, ale nebylo k mání, proto jsem hledala alternativní výrobek. A relativně náhodou jsem našla tohle. No a od toho momentu nepoužívám jinou alternativu. Tohle je zkrátka špičková kvalita za příznivou cenu, pohodová doprava a vskutku příjemný přístup prodávajícího. Potřebujete nad víc?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Kateřina J: dobré

Michaela S: nemá chybu

Anna B: Je to dostatečné?

Eva L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vít : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Kůň 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt