1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč

Motiv londýnské telefonní budky nyní na vaší stěně. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Matěj Bartulec, Dubany:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm jsem nakoupil poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje jak má, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti chci říct, že tento výrobek si zase koupím jen zde. Jsem opravdu spokojený a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Perfektní.

Dominik Sypecký, Červená Lhota:
Hledal jsem určité doplňující informace k 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm a všechno mi bylo hezky a profesionálně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek opravdu objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl příjemný bonus a navíc výrobek byl za hodně přijatelnou cenu. Všechno probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Oliver Kudelka, Otrokovice:
Už předtím jsem chtěl podobný výrobek objednat. Ve chvíli, kdy jsem objevil prodejce s 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm, již nebylo nad čímkoliv nadále váhat. Bezchybná komunikace ze strany e-shopu, všechno realizovalo na chlup tak, jak jesm chtěl. 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm včas přivezl pošťák a od té doby ho den co den ke stoprocentní spokojenosti používám. Má ovšem malou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvíli.

Andrea Františáková, Karlín:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde dodržet. S nákupem jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (špatná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm mě ale oslovila už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm vyptávala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem teda našla dobrého prodejce a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Šárka K: nemá chybu

Michaela R: Je to dostatečné?

Rozálie E: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktor O: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Londýnská telefonní budka 360x253 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt