1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Londýnský dvouposchoďák přímo u Vás doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Kristián Štráchal, Zákolany:
Perfektní a cenově dostupný 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Andrea Michalská, Budětice:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla opravdu milá a ochotná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Karel Štroner, Měděnec:
Já jsem eshopům, recenzím a všem podobným záležitostem odjakživa odolával. Nebylo to o tom, že bych si to nemohl dovolit, ale byl jsem skeptický. Logicky vás zřejmě nepřekvapí, že jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm nekoupil z vlastní vůle, ale zakoupila mi ho manželka k Vánocům. Po tom, co jsem si ho pořádně vyzkoušel, musím říct, mýlil jsem se. Výrobek je perfektní nástroj a je mi líto pouze jedna věc, a to, že jsem si výrobek nepořídil dřív.

Emma Retová, Pravice:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla hodně hezky spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Valerie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Amálie E: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Viktorie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michal K: je to fajné

Markéta P: Tento 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt