1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Londýnský dvouposchoďák přímo u Vás doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Andrea Šubínová, Vratěnín:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé blázny. Ovšem manžel mě kdysi řekl, abych vyzkoušela 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm. Stavěla jsem se k tomu ne úplně pozitivně, ale musím říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Lucie Vyskočilová, Račín:
Co víc si přát, než právě luxusní 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu poznat a proto doporučuji dál. Neustálé používání je celkem príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Viktorie Dlesková, Hrejkovice:
1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm je opravdu perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla stejný produkt u mojí babičky a ta mi řekla, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje podobných použití a co to všechno dokáže. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Sebastian Balica, Smidary:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si ocukroval práci. Kolegové mi poradili 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled líbil a je cenově dostupný, po chvilkovém přemýšlení jsem si ho zakoupil. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Tadeáš C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sofie L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

František M: tak jsem to dostala aje to super

Martin A: 110 % spokojenost

Kryštof M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Londýnský autobus 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt