1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Oživte Vaši místnost ženským idolem minulého století! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

Miroslav Šídlo, Pila:
Spolehlivý eshop. Oceňuji především to, že 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm vypadá už na pohled nadstandardně a je za rozumnou cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i běžným uživatelům. Používáním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává nárazům a jinému nehezkému používání. Za mě určitě jednoznačná volba.

Valerie Trampotová, Rožďalovice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Nedávno tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Jan Kleinert, Poříčí nad Sázavou:
Jedná se o malinko jednodušší model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm pořídil, tak jej snad zužitkují. Za tu cenu je malinko pomalejší, ale přesto funguje perfektně a myslím, že se nám v práci ještě užije. Pokud bych kupoval opět, objednal bych bych levnější typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Tobiáš Vostrčil, Stupava:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm je velmi pěkný, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro dědečka. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Rozálie Pětioká, Lhota pod Libčany:
Nervové vypětí, vyčerpání a spousta problémů. I já jsem na tom byla podobně. Všem, které sužuje podobné potíže, bych ovšem ráda vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si den co den zoufat. Řešením je 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm. Pomůže vám účinným způsobem opět obnovit vitalitu. Jestliže se chcete jednoduše cítit plní síly, nezapomeňte, že vše máte jen ve svých rukou. S objednávkou výrobku bych už neváhala, vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

Petr P: Přišlo to celkem rychle

Kryštof H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Šimon K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šárka K: Je to dostatečné?

Klára B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Marilyn Monroe 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt