1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Navštivte jednu z největších knihoven na světě! Fototapety značky 1Wall nejen pro notorické knihomoly. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Kristýna Šafaříková, Hustopeče nad Bečvou:
1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm mohu klidně doporučit všem svým přátelům a rodině. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i velmi skvěle cenově dostupný a není potřeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

Josef Roupec, Stojčín:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla ojedinělá malinká a vlastně hezká komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci doručit na jakékoliv z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě chválím bezchybný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

Denis Maca, Biřkov:
Chtěl jsem překvapit manželku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Milenka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

David Kulajta, Potštejn:
Jak jsem spokojený s 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Sára Neprašová, Slapsko:
U této firmy pořizuji zboží poměrně často. Hraje mi do karet jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že u nás není široká nabídka po těchto 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm, jiný eshop již nehledám. Jejich negativem je pouze termín dodání a další druhotné náklady jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti za nízkou cenu, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Roman R: tak jsem to dostala aje to super

Oliver P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jana H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jáchym L: funkční výrobek

Anežka P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Městská knihovna 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt