1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Drsní kluci nebo dospělí muži - tapetou s lebkou dotvoří svoje chlapské království k dokonalosti. V designu americké reality show Miami Ink. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu.…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Julie Kofránková, Ostrata:
Chtěla jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala vhodnou restart. Když jsem na 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm jedinečnou náhodou narazila, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i mé okolí.

Martin Kapalín, Malé Svatoňovice:
Tenhle 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem nevěděl, co od toho můžu očekávat a byl jsem mile překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale produkt je perfektní! Takže mohu jen doporučit. Když přidám bonusy co se týká okamžitosti dodání a zabalení zásilky, tak jsem skutečně naprosto uspokojen a šťasten, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Nikolas Hejl, Bavory:
Když poměřím výkon a cenu, tak nemohu být nenadšen. 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm splňuje vše, co bylo uvedeno v letáku, dokonce je o něco lehčí, než jsem očekával, což není na vadu. S výrobkem se tak lépe manipuluje. Měl jsem i horší, ale zde cena odpovídá dobré materiál. Kdo nevyužije perfektní výrobek, pro běžné používání je zcela stačící, doporučuji.

Vít Špičan, Darkovice:
Musel jsem nějaký čas ukecávat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm vrátím, podlehla. Když jsem včera přišel domů z dílny už ho užívala a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Viktor O: 110 % spokojenost

Kamila : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jan L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jana : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tereza K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Miami Ink Černá lebka 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt