1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Když se Vás někdo zeptá, kde leží Burkina Faso, budete hned doma! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Matyáš Švik, Nový Bydžov:
Doporučuji! Já osobně jsem z 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento kousek splňuje, používám ho už dlouho a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Rozálie Zůnová, Leština:
Tento 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm jsem shlédla u maminky a začala jsem se o něj zajímat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké době zaťukal doručovatel a já jej můžu vyzkoušet. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Zdeněk Venský, Plazy:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a parádní jednání, to se přece cení!

Valerie Šindelková, Libušín:
Chystala jsem se na víkend a 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Marek : je to fajné

Karolína J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol M: Ideální k osmnáctinám :)

Linda F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Denisa P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Modrá politická mapa světa 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt