1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Proměňte Váš pokoj v boxerský ring! 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy zůstanou dlouho…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

Daniela Šatrová, Soběslav:
Jsem už starší paní a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm a otázal se mě, zda bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a dnes ráno přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Štěpán Štabla, Praha:
Za tuto perfektní cenu zcela dokonalý výrobek. Po dohodě s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný výkon výrobku a vyzkoušet funkčnost 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm ještě před zasláním. Obojí odpovídá testům. Velice pohodlný a stabilní pomocník pro garáž i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Václav Beno, Jersín:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý servis, objednání přes web, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci profesionálně.

Marie Alinčová, Načeradec:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

Zuzana G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktor B: Jsem ráda, že to mám

Rozálie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma F: dobré

Petr K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Mohammed Ali 158x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt