1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč

Molo za soumraku coby romantické zákoutí ve Vašem bytě. Papírová fototapeta na celou zeď. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Adéla Durdoňová, Chotěboř:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tuto 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm nikdy nezakoupila, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani dobrý vzhled, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Nikol Štěničková, Rácovice:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm objednat. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej doručila za čtyři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z balíčku a otestovala. Prostě to nemá vadu a když mi manžel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc hezký den.

Natálie Wohlmuthová, Hrčava:
Holky, netuším jestli kluci někdy něco takového ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je celkem neskutečně dobrý 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm. Tohle je produkt, která mi velice všechno usnadnila, a jsem s ní bez výhradně spokojená. Otec se na to sice tváří, ale znáte to, chlap nikdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem vážně nadšená, že jsem něco takového na webu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám toto můžu klidně doporučit.

Eva Viletová, Aš:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako zcela příjemné, po uplynutí dalších 5 sekund se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je krásný vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Alena Šťovíková, Chmelík:
Tenhle 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm je opravdu báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového koupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si to zakoupila. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to velice kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Samuel T: je to fajné

Viktor S: Přišlo to celkem rychle

Vanesa : nemá chybu

Sabina R: já jsem to prostě chtěla

Roman K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Molo na vodě 360x253 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt