1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Romantické duše potěší decentní fototapeta s motivem mola na vodě. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Simona Hausmannová, Podbořanský Rohozec:
Já sama nemám s 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm své dlouhodobé zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Zvolila jsem ho zejména proto, že měl na internetu velice zajímavé ohlasy a protože spousta kolegyň ho také mají. Matka, přestože byla zprvu trochu odměřená, si zboží nyní nemůže vynachválit. Vždycky, když k ní přijedu, tak o tom mluví a je velmi spokojená.

Zdeněk Mertlík, Žárovná:
Šikovný a jemný pomocník. Funguje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být hezčí, ale nenáročnému uživateli bude po všech stránkách zcela stačit. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i dámy. Doručení proběhlo až překvapivě rychle a bez problémů. Klidně doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Eliška Vysoudilová, Valašské Meziříčí:
Skvěle luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Nakupuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám nejlépe. Naposledy jsem si u vás pořídila 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm, a skoro nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu kupovat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak dobrou cenu objednává na internetu jen složitě.

Natálie Lubinová, Ražice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Denis Drahotuský, Býškovice:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky jistý servis, zakoupení přes internet, případnou možnost vrácení modelu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci kvalitně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Kristýna D: nemá chybu

Šárka L: Je to dostatečné?

Petr P: Celkem jsem spokojený.

Michaela A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Miroslav Z: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Molo za soumraku 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt