1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 674 Kč
Naše cena: 449 Kč

Město, které nikdy nespí, nyní máte jako na dlani. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup k lesnictví. Barvy…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Valerie Kraucherová, Chbany:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které sám na vesnici ani jinak nekoupí. O pořízení 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A kámoška mě vysloveně přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm dorazil. Užívám ho už čtvrtý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Daniela Kudláková, Horní Libochová:
1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm jsem si koupila zejména kvůli muži. Přestože jsem si ho zakoupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Muž mě velmi blahořečil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a partner už ví, co mi má kupovat, abych byla spokojená .

Simona Bradnová, Loštice:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Aleš Paldus, Mníšek:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi mohl pomoci. Moje osobnost bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na hrdinu. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm otestoval a zjistil, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se podobným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Gabriela P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jakub K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michaela D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikol H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Rozálie B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Mrakodrapy 95x210 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt