1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Pohled jako z letadla Vás zaručeně uklidní a navodí pohodovou atmosféru. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky. Tapeta je vytištěna na vysoce kvalitním 120 gsm tzv. blue back papíru. BBS papír (blue back side, zadní modrá strana) zabraňuje prosvítání podkladu. Papír nese certifikaci FSC, zaručující environmentálně šetrný přístup…

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Sebastian Hebda, Rozstání:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Šárka Josieková, Mladějov:
1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm jsem si koupila zejména kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, tušila jsem, že chlapovi se bude zamlouvat. No a skutečně. Partner mě okamžitě chválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje fakt dobře a můj muž už ví, co mi má kupovat, abych byla vysmátá.

Tomáš Šaraj, Kařízek:
Jak 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm zhodnotit? Vždy se lehčeji kritizuje, než vychvaluje. A pomlouvá se často, protože mnoho výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich strategie, abyste si museli pořídit další. Tak vydělávají. To však není styl 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm, tady jsem klidný. Myslím, že jsem opravdu obdržel kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Asi bych si určitě dal více, v tomto případě zpracování jasně převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Kladně hodnotím také rychlost doručení.

Kristýna Štětková, Toužetín:
1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm je vážně skvělý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí mamky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco podobného. Je až k uzoufání, kolik existuje možných využití a co to všechno dokáže. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mému starému modelu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Adéla K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Valerie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna : Je to dostatečné?

Anežka T: já jsem to prostě chtěla

Adéla T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall fototapeta Mraky 315x232 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt