1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Líbí se Vám přírodní interiér, ale jeho realizace je drahá a složitá? 8-dílná vliesová fototapeta se vzorem dřeva Vám nabízí tu lehčí variantu. 1Wall je momentálně nejrychleji rostoucí značka fototapet v Evropě. Moderní designy, kvalita, snadná instalace a dostupná cena ji doslova katapultovaly na přední místa v prodeji v mnoha zemích, včetně České republiky.   Vliesové tapety na zeď vynikají podstatně lepším komfortem lepení než tapety papírové. Lepidlo jednoduše rozmícháte, nanesete na zeď, nanesete…

3 důvody proč prodáváme 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

Andrea Bělobrádková, Brťov-Jeneč:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm u sebe a spokojenost, pohoda.

Tereza Fancová, Krahulčí:
Jako žena samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a vypadaly se mi tak dobré. A tuším, že jsem udělala dobře. Emailem jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně stabilní zboží i za milé obchodování.

Šimon Žahour, Skořenice:
Potřeboval jsem pořídit 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali okamžitě. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Tomáš Zámoravec, Vrcovice:
Když poměřím výkon a cenu, tak nemohu být nenadšen. 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm obsahuje vše, co bylo napsáno v manuálu, nakonec je o něco tenčí, než jsem očekával, což není na obtíž. S produktem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i lepší, ale zde cena rovná se dobré kvalitě. Kdo nevyužije dokonalý výrobek, pro normální užívání je zcela stačící, doporučuji.

Natálie Karbusická, Nahošovice:
Toužila jsem se rozhodnout, který 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm objednat. Nabídka ve vašem obchodu je hodně široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji chytrou komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá zákaznice obdržela. Nakupuji u vás často a budu i opět. Tento 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm je ale úplně perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

Klára C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šárka H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikola M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Pavel P: je to fajné

Šárka Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1Wall 1Wall Vliesová fototapeta Dřevěné obložení stěny 366x253 cm

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt