6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1506 Kč
Naše cena: 1004 Kč

Ovesné křupavé müsli z celozrnných vloček s malinami, borůvkami a jahodami z kvalitních pečlivě vybraných surovin bez přidaného cukru slazené pouze rýžovým sirupem díky svému složení a čerstvé příchuti lesních plodů přinášející nádech léta kdykoliv během roku představují jasnou volbu pro milovníky křupavých müsli v kombinaci s lesními plody. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne. Složení: Celozrnné ovesné vločky* (66%), rýžový sirup*, křupky z rýže (rýže*, ječný slad*, mořská sůl), palmový tuk*, bobule-mix* (2,5%) (maliny*, borůvky*, jahody*). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1844 kJ (439 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.7 g, (z toho cukr: 15.9 g), Tuky: 14.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.4 g, Vláknina: 6.7 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.08 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Denisa Pauknerová, Rohle:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g mě hodně zaujal. Jak se říká, první touha, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Johana Ficnarová, Ořech:
6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g mi koupil otec k vánocům. Byla jsem krapet zaskočená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než udělal radost.

Emma Vrábíková, Gruna:
6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho příteli

Jáchym Košický, Roztoky u Jilemnice:
Objednal jsme 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo vlastně z srandy. Když jsme se potom po pár dnech opět potkali, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím překvapil. V práci jsem si sednul k počítači a už ho mám také.

Radim Počarovský, Zlobice:
Než jsem si zakoupil 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g, tak jsem zavolal prodejci zda skutečně mají 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g k odeslání. Byl jsem na nervy, ale zbytečně, obratem mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Skvělá rychlost přepravy a nízká cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 09. 2017.

Hodnocení 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Nikol B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kateřina K: Ideální k osmnáctinám :)

Simona K: Tento 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tomáš : Celkem jsem spokojený.

Eliška S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Barnhouse Bio Krunchy ovesné s lesními plody, 750g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt