6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1289 Kč
Naše cena: 859 Kč Ověřit dostupnost

Špaldové křupavé müsli z celozrnné špaldy s rýžovými křupkami a špaldovým popkornem z kvalitních surovin bez přidaného cukru slazené rýžovým sirupem představuje díky svému vysokému podílu zdravější špaldy a lahodné chuti klasickou zdravou volbu pro všechny nenáročné milovníky křupavých müsli. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotné jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Celozrnné špaldové vločky* (59%), rýžový sirup* (22%), palmový tuk*, křupky z rýže* (rýže*, ječný slad*, mořská sůl), celozrnná špaldová mouka* (5%), špaldový popcorn* (3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1857 kJ (442 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68 g, (z toho cukr: 14.4 g), Tuky: 13.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.5 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.18 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Tereza Kurejová, Pozořice:
6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g u nás ve skladu jedna kolegyně vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zážitek. Navíc ta investice není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g objednaly další pět.

Anna Štáblová, Dřínov:
Vybrat si ten ideální produkt se jeví jako příliš těžké. Nabízí se totiž široká paleta rozličných variant. Já jsem se přiklonila 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi můj úsudek jen potvrdilo a mám jasno v tom, že bych nijak nerozhodla jinak. 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g jsem následně ukázala i širokému okolí. A s potěšením bych o něm touto cestou doporučila i zákazníkům.

Kristýna Kotálová, Hostinné:
Nejprv jsem se snažila najít 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, profesionální jednoduchost a čistota a s dodáním kusu v okamžité rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Richard Münster, Razová:
Tak předně, 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

František Golombek, Starý Jičín:
Objednáním 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za náročného kupujícího, přesto požaduji kvalitu a za stanovenou cenu odpovídající výkon. Tento obchod a jeho výrobky mě hezky překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je účelní a hezké. jistě v blízké době pořídím další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Lukáš S: Celkem jsem spokojený.

David P: Přišlo to celkem rychle

Alena S: nemá chybu

Johana N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Barnhouse Bio Krunchy špaldové s křupkami, 750g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt