6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 887 Kč
Naše cena: 591 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní čočkové těstoviny z prvotřídní červené čočky se vymykají svou netradiční, luštěninovou, jemně pikantní chutí, přirozeně vysokým obsahem bílkovin, a právem představují jedinečnou alternativu klasickým pšeničným těstovinám nejen pro celialiky, ale pro každé zdravé a chutné vaření. Stačí 6 minut povařit v osolené vodě a lahodná a originální příloha se může servírovat s jídlem či salátem dle vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Červená čočka*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1494 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56.4 g, (z toho cukr: 2.4 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 27 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Aleš Židlík, Běrunice:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím věc, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

Karolína Formáčková, Dubany:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g podívat v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého skvělého pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak snad nebude problém.

Roman Krawczyk, Radovesnice I:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g, je to ale úplně jiné. Už jsem ji jako dárek koupil asi pěti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Martin Wimer, Stará Červená Voda:
Dokonalý a jemný pracovník. Pracuje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru hlavní. Vzhled mohl být propracovanější, ale běžnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech zcela stačit. Je bezproblémový na obsluhu, což jistě ocení i dámy. Doručení proběhlo až nečekaně rychle a bez závad. Klidně doporučuji jak eshop, tak zboží samotný.

Ondřej Dubový, Čichalov:
Měl jsem strach z nového 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g, které se předvedly jako liché. Díky srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové zábavě. Mohu každému vřele doporučit. Práce s 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Leták na 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g mluví úplnou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Andrea G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marie M: Je to dostatečné?

Zuzana P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Natálie Č: děda je z dárku je nadšený

Nikolas Č: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Čočková vřetena, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt