6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj čokoládový, s kakaem a vysokým obsahem švédského letního ovsa, který obsahuje zdraví prospěšné Beta-glukany, madagaskarskou Bourbon vanilku, slazený pouze agávovým sirupem, představuje lahodnou veganskou čokoládovou pochoutku, zcela bez sóji, posilující imunitu a snižující obsah cholesterolu v krvi. Ideální nápoj pro doplnění tekutin a zdraví prospěšných látek kdykoliv během dne či jako základ na přípravu lahodných čokoládových specialit dle Vaší kulinářské fantazie, ale i do kávy a čaje. Složení: Voda, oves* (10%), agáve sirup*, kakao* (1,1%), mořská sůl, Madagaskarský Bourbon vanilkový extrakt*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 220 kJ (50 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 7.5 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1 g, Bílkoviny: 1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

Radim Holčapek, Maršov u Úpice:
Koupili jsme 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l pro kamaráda jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se poté po dvou týdnech znovu potkali, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám taky.

Karel Frk, Zhoř u Mladé Vožice:
6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l jsem objednal jako další, protože podobný, celkem nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní vzhled a funkci. Jako esteticky založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

Filip Pauly, Hlubyně:
6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou pěkně zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

Julie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Richard V: funkční výrobek

Martin T: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Oatly Bio Ovesný nápoj čokoládový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt