6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 555 Kč
Naše cena: 370 Kč Ověřit dostupnost

Klasická lněná semínka hnědá, původní, znovu objevené odrůdy tradičního lnu setého, prvotřídní kvality a jemně oříškové chuti, původem z maďarského zemědělství, představují jedinečný přírodní zdroj zdraví velice prospěšných nenasycených mastných Omega kyselin, nepostradatelný v žádné zdravé kuchyni. Ideální přísada na sladké i slané pečení, salátů či rozličných jídel, mleté do müsli, jogurtů, kaší dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Lněné semínko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2170 kJ (525 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 40.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 26.2 g, Sůl: 0.027 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Eva Povalová, Boršice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla moc hezky překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Richard Vejdovský, Martinice u Onšova:
Tak tenhle 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g jsme si s tou mojí zakoupili do našeho prvního domova. Bez vytáček, slečně se to moc nepozdávalo, předem jsem si vyslechl, že je to hloupost, že za to jen vyhodíme peníze a bez užitku, znáte to, ne? Ale následně ho doručili, a co tušíte, že se stalo? Věrka mi ho už nepůjčila, a nezbylo mi, než si pořídit druhý, protože vážně velmi rychle změnila pohled na věc. Dnes už bychom se bez tak super 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g neobešli.

Marie Malochová, Vatín:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Důsledně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou názory spíše negativní, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj kladný komentář.

Eliška Rundová, Hradištko:
Tento 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla diskuze že se s ním příjemně pracuje, což je zaručeno. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s ostřejší příchutí

Zdeněk Pressler, České Meziříčí:
Jsem zase zcela spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý obchod a potvrdilo se. Požadovaná zpracování produktu a rychlé dodání. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností širokého výběru barevné varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě pět bodů z pěti bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Martin V: funkční výrobek

Kamila Z: nemá chybu

Marie P: děda je z dárku je nadšený

Kristýna P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Johana Č: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt