6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 555 Kč
Naše cena: 370 Kč Ověřit dostupnost

Klasická lněná semínka hnědá, původní, znovu objevené odrůdy tradičního lnu setého, prvotřídní kvality a jemně oříškové chuti, původem z maďarského zemědělství, představují jedinečný přírodní zdroj zdraví velice prospěšných nenasycených mastných Omega kyselin, nepostradatelný v žádné zdravé kuchyni. Ideální přísada na sladké i slané pečení, salátů či rozličných jídel, mleté do müsli, jogurtů, kaší dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Lněné semínko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2170 kJ (525 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 40.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 26.2 g, Sůl: 0.027 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Matyáš Korous, Nemotice:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických obchodech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g pořídil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem maximálně spokojen.

Jonáš Hloušek, Metylovice:
6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za podobný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Můj názor jsem poupravil po obdržení balíčku. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Patrik Pietrowski, Žďár nad Orlicí:
Mít vlastní 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g je prostě osvobozující. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je dobré

Aneta Sittková, Jablonné nad Orlicí:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Matouš Krompolc, Pernarec:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Jaroslav M: tak jsem to dostala aje to super

Nikola K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alžběta K: Ideální k osmnáctinám :)

Lucie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma R: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt