6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 555 Kč
Naše cena: 370 Kč Ověřit dostupnost

Klasická lněná semínka hnědá, původní, znovu objevené odrůdy tradičního lnu setého, prvotřídní kvality a jemně oříškové chuti, původem z maďarského zemědělství, představují jedinečný přírodní zdroj zdraví velice prospěšných nenasycených mastných Omega kyselin, nepostradatelný v žádné zdravé kuchyni. Ideální přísada na sladké i slané pečení, salátů či rozličných jídel, mleté do müsli, jogurtů, kaší dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Lněné semínko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2170 kJ (525 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.5 g, (z toho cukr: 2.5 g), Tuky: 40.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 26.2 g, Sůl: 0.027 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Eva Povalová, Boršice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez přehánění chci uznat, že jsem byla velmi mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Richard Vejdovský, Martinice u Onšova:
Tak daný 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g jsme si s tou mojí pořídili do našeho prvního domova. Popravdě, dámě se to moc nepozdávalo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to zbytečně, že za to jen utratíme prachy a skutek utekl, máte to podobně, ne? Avšak poté ho doručili, a co tušíte, že se stalo? Simona se do něj zamilovala, a nezbylo mi, než si pořídit ještě jeden, protože vážně ihned změnila stanovisko. Dneska už bychom se bez tak vynikající 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g neobešli.

Marie Malochová, Vatín:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Schválně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Neubránila jsem se 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o můj pozitivní komentář.

Eliška Rundová, Hradištko:
Tento 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g jsem si zvolila na základě toho, že jsem četla zkušenosti že se s ním lehce pracuje, což je recht. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s mandlovou chutí

Zdeněk Pressler, České Meziříčí:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností širokého výběru barevné varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Roman Č: 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sára Ť: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Václav H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Klára S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Martin V: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Lněné semínko hnědé, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt