6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 687 Kč
Naše cena: 458 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Penne tradičně vyrobené z nejkvalitnější na krupici pomleté tvrdé pšenice čili nešlechtěné původní středomořské odrůdy pšenice vyhlášené jako alternativa klasickým komerčním odrůdám pšenice, a jenž díky použití kvalitní svěží pramenité vody představují lahodné těstovinové potěšení nejvyšší italské kvality jako optimální přílohu do každé zdravé kuchyně.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1520 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.5 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 10.4 g, Sůl: 0.008 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Nikol Benýšková, Polánka:
Tento obchod i 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg vřele doporučuji. Objednávala jsem zde již po druhé a pokaždé všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Filip Fiklík, Dolní Ředice:
6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg bych vytkl roztomilý vzhled. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Vyzkoušel jsem hodně těchto kusů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně zhodnotit, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg vypadá. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Patrik Merka, Kyškovice:
Po objednání prvního kusu této značky, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tohoto 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg jsem se k ní vrátil a musím napsat, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, dostali se dost dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle dokonalého výrobku mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád zaplatím.

Martin Michalák, Dasnice:
Nejprv musím pochválit opravdu hezký design, dále také skvělý výkon 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg. Dá se využít pro více věcí, ale pozor je hodně mačkavý. Kamarádce se převrátil€obrátil na stole a kousek se odtrhnul. Na užitek to ale nic nezhoršilo, jen byl poškozen tenhle originální vzhled. Je teda výkonný a celkem tichý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Lucie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana T: Je to dostatečné?

Vít D: 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sára K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Penne z tvrdé pšenice, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt