6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 573 Kč
Naše cena: 382 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové krekry s kmínem, z prvotřídní špaldy, což je zdravější, nešlechtěná odrůda pšenice, představují tradiční, jemně solené, křupavé krekry, jež báječně chutnají samotné, ale hodí se i jako zdravý základ každé dobré svačinky, nejen když není po ruce čerstvé pečivo.Složení: Špaldová mouka* (92%), řepkový olej*, kmín* (2%), mořská sůl, nerafinovaný třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1518 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 5.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.3 g, Bílkoviny: 13.7 g, Sůl: 1.8 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Valerie Krcháková, Pozděchov:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 5 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g je za 15 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříň.

Tadeáš Kohoutek, Červená Lhota:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g koupil a hned třetí den ho doručili. Testuji ho sice teprve druhý den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnu.

Natálie Ciperová, Snět:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím známým.

Martin Hrkota, Mikulov:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl koupit levnější 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to i rád. Kamarád si pořídil tedy dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Gabriela Filkuková, Příkazy:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g a hezky mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to bomba, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Lucie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kamila O: já jsem to prostě chtěla

Nikola P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka R: Tento 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rosengarten Bio Špaldové krekry s kmínem, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt