6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 692 Kč
Naše cena: 461 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné zázvorové kousky v lahodné hořce čokoládové polevě z kvalitní tmavé čokolády se 40% obsahem kakaa představuje jedinečně lahodné svěží ovocné pochutnání typické ostré chuti nejen pro všechny milovníky kandovaného zázvoru.Složení: Zázvor kandovaný* (58%) (zázvor*, cukrový sirup*), tmavá čokoláda* (40%) (kakaová hmota *, třtinový cukr nerafinovaný*, kakaové máslo*), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1843 kJ (439 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.1 g, (z toho cukr: 58.1 g), Tuky: 17.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 10.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Matyáš Kaprál, Velký Karlov:
Šikovný a jemný pracovník. Pracuje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být lepší, ale nenáročnému uživateli bude po všech stránkách plně vyhovovat. Je nenáročný na obsluhu, což jistě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Vřele doporučuji jak eshop, tak zboží samotný.

Julie Fancová, Bohostice:
Na eshopu jsem našla 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g, který jsem delší čas sháněla. Přehlednost zboží a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi dorazila smska, že dopoledne mi bude dovezen balík. Což se za 3 hodiny stalo. Kurýr zastavil pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Sára Flečková, Knínice:
Týdny hledám vhodný produkt, který se mnou zvládne držet krok v každé situaci a rozhodně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Dlouho jsem nedokázala najít. Až do chvíle, než jsem v eshopu objevila 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g. Teď už konečně nemusím dělat žádné kompromisy, dokáže přesně to, co vyžaduji.

Daniela Hunčovská, Svijanský Újezd:
Za tento 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k narozeninám, kdy jsem si ho po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Jonáš Sopek, Stěžery:
Dostal jsem 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic koukat nejde. Minimalistický jednoduchý povrch, žádná chybovost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji známým, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více druhy. vyberte jasně tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Barbora P: Tento 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr K: Přišlo to celkem rychle

Natálie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

František A: 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Roman P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rosengarten Bio Zázvor v hořké čokoládě, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt