7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové tyčinky Grissini, připravené dle tradiční italské receptury z prvotřídní špaldy, což je zdravější, nešlechtěná odrůda pšenice, představují lahodnou, křupavou pochoutku špaldové chuti s jemným ořechovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná špaldová mouka* (40%), špaldová mouka typ 1050* (40%), sezam* (8%), neztužený palmový tuk*, droždí*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1825 kJ (434 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.4 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Viktor Jáchym, Choustníkovo Hradiště:
Vyhledal jsem si tento model na daném obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a určoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně opravdu rád, že 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g slouží tak jak má. Jak se říká, šlape jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Matyáš Handl, Libkov:
Když jsem váš 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g spatříla, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Denis Ta, Lutonina:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o bezproblémových a okamžitých nákupech na internetu. Potřeboval jsem jeden určitý 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g a ten jsem zde dohledal. Objednal a doufal, že dojde včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil mnohem dříve. Spolehlivé doručení, rychlost, vstřícné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento obchod splnil mé očekávání o nakupování na netu a já jen musím doporučit. Zboží je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Klára Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

František K: je to fajné

Eliška P: děda je z dárku je nadšený

Marie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lukáš K: 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 7 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky Grissini, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt