8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 513 Kč
Naše cena: 342 Kč Ověřit dostupnost

Klasická slunečnicová semínka prvotřídní kvality, původem z rumunského zemědělství, představují klasickou semínkovou pochoutku jemně oříškové chuti, bohatou na zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny a nepostradatelnou v každé zdravé kuchyni. Ideální k přímé konzumaci jako zdravá svačinka kdykoliv během dne, na sladké i slané pečení, jako přísada do müsli, jogurtů, pražené do salátů a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2523 kJ (609 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.3 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 49 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.3 g, Bílkoviny: 26.5 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Petra Šimková, Petrůvky:
Tento 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem shlédla u maminky a začala jsem se o něj informovat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a objednala. Po celkem krátké době zaťukal pošťák a já jej můžu otestovat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Jaroslav Štifter, Louňová:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled suprově. Dlouho jsem proto neváhal a pořídil. Balení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

Patrik Lisa, Horní Jiřetín:
8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu zvažují, že by 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální detaily, které 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Amálie Puchýřová, Jihlávka:
Skvěle luxusní a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Objednávám u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g, a skoro nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen těžko.

Markéta Matějková, Mrač:
Mojím hlavním problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Umím vybírat i deset dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hlavně se dotazuji prodavače. Na tenhle 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem našla mnoho pozitivních ohlasů, ale pro sichr jsem ještě několikrát psala do obchodu. Nyní se přidávám k frontě spokojených zákazníků a také děkuji prodejci za snahu mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Daniela V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Radek Z: je to fajné

Sabina K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matyáš K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt