8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 513 Kč
Naše cena: 342 Kč Ověřit dostupnost

Klasická slunečnicová semínka prvotřídní kvality, původem z rumunského zemědělství, představují klasickou semínkovou pochoutku jemně oříškové chuti, bohatou na zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny a nepostradatelnou v každé zdravé kuchyni. Ideální k přímé konzumaci jako zdravá svačinka kdykoliv během dne, na sladké i slané pečení, jako přísada do müsli, jogurtů, pražené do salátů a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2523 kJ (609 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.3 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 49 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.3 g, Bílkoviny: 26.5 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Karolína Kocsisová, Ostružno:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Eva Hromková, Košetice:
Jako každá dívka miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem hodně spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Jan Rulec, Bohuslávky:
Že vychytaný vzhled nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Měl jsem stejný názor. Ale jen do momentu, než jsem si objednal 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen tím, co dokáže, ale zároveň díky tomu, jak vypadá. Proto je skvělým stylovým doplňkem každého moderního pána. Nikdo vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g nedám z ruky, je mou jedinečnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Ema V: Je to dostatečné?

Veronika G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alžběta K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anežka W: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Veronika : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt