8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 513 Kč
Naše cena: 342 Kč Ověřit dostupnost

Klasická slunečnicová semínka prvotřídní kvality, původem z rumunského zemědělství, představují klasickou semínkovou pochoutku jemně oříškové chuti, bohatou na zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny a nepostradatelnou v každé zdravé kuchyni. Ideální k přímé konzumaci jako zdravá svačinka kdykoliv během dne, na sladké i slané pečení, jako přísada do müsli, jogurtů, pražené do salátů a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2523 kJ (609 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.3 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 49 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.3 g, Bílkoviny: 26.5 g, Sůl: 0.005 g

3 důvody proč prodáváme 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Petra Šimková, Petrůvky:
Tento 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké době zazvonil doručovatel a já jej můžu využívat. Jsem hodně spokojená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Jaroslav Štifter, Louňová:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto nečekal a objednal. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop proto doporučuji všem.

Patrik Lisa, Horní Jiřetín:
8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou pěkně udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou dobu zvažují, že by 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g vyzkoušeli, bych radil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených kupujících, dost, a případné drobnosti, které 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Amálie Puchýřová, Jihlávka:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Pořizuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g, a skoro nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu nakupovat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak skvělou cenu hledá na internetu jen těžko.

Markéta Matějková, Mrač:
Mojím hlavním problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, je to velmi dlouho. Jsem schopna vybírat i deset dní. Porovnávám možnosti, pročítám recenze, zkušenosti jiných uživatelů a hlavně se dotazuji prodejce. Na tento 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g jsem objevila mnoho pozitivních ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do obchodu. Nyní se přiřazuji k zástupu rozverných zákazníků a také děkuji prodavačce za ochot mi vše říci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Patrik E: je to fajné

Karolína P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tereza H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Magdaléna B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 8 x Rapunzel Bio Slunečnicová semínka, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt