Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 5249 Kč
Naše cena: 3499 Kč Ověřit dostupnost

• Vysoce pevnostní pláty o síle 5,5 mm jsou vyrobeny ze speciální tvrzené oceli• Vysoká odolnost proti brutálním metodám otevření zámku• Maximální flexibilita• Jednoduchý transport v moderním pouzdře upevněném na rámu jízdního kola• Patentovaný uzamykací systém ABUS X-Plus• Kódová karta pro výrobu náhradních klíčů• Celková délka 85 cm / váha 1580 g

3 důvody proč prodáváme Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Barbora Brdlíková, Milovice:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani dobrý vzhled, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Sofie Heppnerová, Samšina:
Já jsem na internet už stará, není to oblast, ve které bych se orientovala. V podstatě umím na webu pouze pracovat s e-maily a hltat zprávy. Ale kamarádka mi nedávno objasnila, jak je možné v eshopech nakupovat a pořídila mi tento Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black. Jasně, neměla jsem jistotu, zda mi k něčemu bude, nicméně když ho pošta doručila a pěkně fungoval, musela mi ukázat jakým způsobem si zboží objednám svépomocí. Od toho dne si věc kupuji často, protože je to opravdu praktická věcička a skutečně moc mi pomáhá.

Linda Bambušková, Podmoky:
Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black je hodně pěkný a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá kvalitě. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, dostanete něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto zbožím proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný výrobek, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co chci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Amálie E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karel K: Přišlo to celkem rychle

Tereza K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michaela K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt