Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 5249 Kč
Naše cena: 3499 Kč Ověřit dostupnost

• Vysoce pevnostní pláty o síle 5,5 mm jsou vyrobeny ze speciální tvrzené oceli• Vysoká odolnost proti brutálním metodám otevření zámku• Maximální flexibilita• Jednoduchý transport v moderním pouzdře upevněném na rámu jízdního kola• Patentovaný uzamykací systém ABUS X-Plus• Kódová karta pro výrobu náhradních klíčů• Celková délka 85 cm / váha 1580 g

3 důvody proč prodáváme Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Nikol Mařatová, Slopné:
Super Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a kamarádka mě chválí

Dominika Bombová, Chudenín:
Když už tady Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black hodnotíte, já se nemůže držet zpátky. Pořídila jsem si ho nejprve shodou náhod. Toužila jsem si pořídit něco jiného, ale nebylo to na skladě, tak jsem hledala něco podobného. A poměrně náhodou jsem našla tohle. No a od té chvíle si nepořizuji nic jiného. Tohle je prostě prvotřídní kvalita za příjemnou cenu, bezproblémová doprava a opravdu milý přístup prodejce. Co víc si přát?

Sabina Grundmanová, Lhůta:
S Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black jsem velmi spokojena. Stoprocentně splnil všechna očekávání a stejně tak se nelišil od obrázku z internetového obchodu. Již dle prodejních fotek jsem měla jistotu v tom, co si nechávám zaslat a zklamaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho používám, se můj život vskutku značně zlepšil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu množství potíží.

Johana Děrdová, Morkovice-Slížany:
Tento Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black u této firmy bych se určitě nebála i v budoucnu zakoupit. K výhodám patří napsání svých poznatků a taktéž zakoupení jiných typů. Kvalita, cenové rozpětí, manuál úplně v pořádku, pouze mě lehce nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za týden, měl zpoždění. A prodejce mě odkázal na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho zaslali dle domluvy, ihned. Docela škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Hana B: Je to dostatečné?

Viktor G: je to fajné

Markéta T: Ideální k osmnáctinám :)

Julie T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Petr G: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Abus Zámek pro zabezpečení jízdního kola 6500/85 Black

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt