Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Author Nosič na sedlovku  Acr-160-Alu   černá

Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1043 Kč
Naše cena: 695 Kč Ověřit dostupnost

Materiál AL6061, univerzální úchyt na sedlovku d. 25 - 34mm, rychloupínací páčka pro snadnou a rychlou montáž / demontáž. Nosnost nosiče 10kg (nosnost je limitována pevností sedlovky), ložná plocha 29x11cm, hmotnost 730g.

3 důvody proč prodáváme Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Emma Pechočová, Tučapy:
Nedávno jsem si u vás koupila Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi obratem zopakovala. Je opravdu hodně pěkný a hlavně užitečný. I přítel si ho pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité dodání i malou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl návod, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Barbora Krystýnková, Všepadly:
Tento Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla recenze že se s ním lehce pracuje, což je zaručeno. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště rovnou vyzkouším s mandlovou chutí

Filip Tourek, Střezetice:
Během objednání Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá jsem hodně přísný. Stojím si za stálostí a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc korektní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý nákup. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Sabina Č: Ideální k osmnáctinám :)

Nikolas S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sofie Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jana R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt