Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Author Nosič na sedlovku  Acr-160-Alu   černá

Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1043 Kč
Naše cena: 695 Kč Ověřit dostupnost

Materiál AL6061, univerzální úchyt na sedlovku d. 25 - 34mm, rychloupínací páčka pro snadnou a rychlou montáž / demontáž. Nosnost nosiče 10kg (nosnost je limitována pevností sedlovky), ložná plocha 29x11cm, hmotnost 730g.

3 důvody proč prodáváme Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Emma Pechočová, Tučapy:
Před měsícem jsem si u vás koupila Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je opravdu velmi pěkný a hlavně funkční. I kamarád si ji pochvaluje, a to je velmi náročný. Musím ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl manuál, s manželem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Barbora Krystýnková, Všepadly:
Tento Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá jsem si vybrala na základě toho, že jsem slyšela diskuze že se s ním lehce pracuje, což je recht. Mně sice nejdříve vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v v naší ulici také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s mandlovou příchutí

Filip Tourek, Střezetice:
Během nákupu Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá jsem poměrně nekompromisní. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc solidní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Veronika K: dobré

Josef S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Linda M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tomáš R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikolas G: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Author Nosič na sedlovku Acr-160-Alu černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt