Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 189 Kč
Naše cena: 126 Kč

Parfémované perličky do praní Vůně svěžích mořských tónů Sami rozhodněte o intenzitě vůně Zvlášť vhodné pro funkční prádlo Vhodné i pro všechny druhy prádla, na které se nedoporučuje používat aviváž Nechte se okouzlit vůní Coccolino Intense. Parfémované perličky zaručí vašemu prádlu dlouhotrvající vůni, o jejíž intenzitě můžete sami rozhodovat. Čím více perliček přidáte, tím silnější bude vůně. Perličky jsou vhodné pro všechny typy prádla, a to i ty, na které se nedoporučuje používat aviváž. Pro úžasnou měkkost a nadýchanost prádla použijte perličky v kombinaci s aviváží Coccolino. 1. Tahem odstraňte dávkovací víčko. 2. Odšroubujte vnitřní víčko stisknutím po stranách. 3. Vložte nejprve perličky, potom až prádlo. 4. Zašroubujte vnitřní víčko, až uslyšíte cvaknutí. Pro maximální intenzitu vůně a měkkost prádla používejte v kombinaci s aviváží Coccolino. Maximální dávka = plné dávkovací víčko. Sami rozhodněte o intenzitě vůně: maximální dávka = plné dávkovací víčko. Neumisťujte dávkovací víčko do bubnu pračky. Vhodné pro všechny prací dávky. Po použití uzavřete obal. Používejte podle instrukcí - nevkládejte do dávkovače nebo sušičky. Struktura: 5-15%: parfum, <5%: benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, coumarin, eugenol, limonene 1. Tahem odstraňte dávkovací víčko. 2. Odšroubujte vnitřní víčko stisknutím po stranách. 3. Vložte nejprve perličky, potom až prádlo. 4. Zašroubujte vnitřní víčko, až uslyšíte cvaknutí.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

Petr Nestroj, Císařov:
Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g jsem spatřil napoprvé u kolegy na přednášce z biochemie. Hned mě zaujalo, že nevypadá špatné. Proto jsem se s kolegou chvíli bavil. Byl nadšený, proto jsem učinil stanovisko, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, pořídil si ho a dneska již můžu říct, že si kamarád nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem vskutku nadšený, že jsem si ho zakoupil.

Ondřej Holaj, Loket:
I když eshop nabízel skutečně rozmanitou nabídku Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g, nebylo mi do smíchu, když Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g přivezl kurýr. Co se týče dovážky, vše bylo OK. Jenomže prodejce mi neuměl vysvětlit, proč přišlo jiné zboží. Šlamastika byla uzavřena za několik týdnů, což považuji za jediný zápor tohoto e-shopu.

Denis Puczok, Kouřim:
Chtěl jsem udělat radost manželce k narozeninám. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g je perfektní. Žena byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

Filip B: Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea U: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jaroslav L: je to fajné

Daniel B: tak jsem to dostala aje to super

Rozálie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Coccolino Intense Fresh Sky parfémované kuličky na praní 250 g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt