Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Cornito Cornito - Kolínka 200 g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Cornito Cornito - Kolínka 200 g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 44 Kč Ověřit dostupnost

Cornito Kolínka Těstoviny CORNITO jsou jednoznačně nejprodávanější bezlepkové těstoviny na českém a slovenském trhu a to dlouhodobě. Velmi chutné, k nerozeznání od klasických pšeničných těstovin. Bez lepku, vajec a sóji. Složení: kukuřičná mouka, kukuřičný škrob, bramborové vločky, hroznový cukr. Obsah: 200 g Země původu: MaďarskoVýživové údaje na 100g:Energie 1452kJ / 346kcalTuk 1,6g z toho nasycené mastné kyseliny 0,24gSacharidy 77g z toho cukry 3,36gBílkoviny 4gSůl 0,19gDoba varu: Max. 8 minut.

3 důvody proč prodáváme Cornito Cornito - Kolínka 200 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Ema Smyslová, Planá:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla moc mile překvapená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

Radim Zahel, Veverské Knínice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, oslovil mně váš Cornito Cornito - Kolínka 200 g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Michaela Malecová, Hýskov:
Za náš léta používaný Cornito Cornito - Kolínka 200 g, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, jelikož původní již není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Daniel Věchtík, Luby:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový Cornito Cornito - Kolínka 200 g, který jsem sháněl. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Roman Vítovský, Horní Stropnice:
Chtěl jsem objednat dobrou Cornito Cornito - Kolínka 200 g do dílny, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení Cornito Cornito - Kolínka 200 g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Jana B: dobré

Gabriela H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ondřej P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Veronika J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Amálie C: Tento Cornito Cornito - Kolínka 200 g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cornito Cornito - Kolínka 200 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt