Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Cornito Cornito -Nudle široké 200 g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Cornito Cornito -Nudle široké 200 g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 44 Kč Ověřit dostupnost

Široké nudle Těstoviny CORNITO jsou jednoznačně nejprodávanější bezlepkové těstoviny na českém a slovenském trhu a to dlouhodobě. Bezlepkové těstoviny , velmi chutné, k nerozeznání od klasických pšeničných těstovin. Bez lepku, vajec a sóji.  Složení: kukuřičná mouka, kukuřičný škrob, bramborové vločky, hroznový cukr. Doba varu: max 8 minut. Obsah: 200 g

3 důvody proč prodáváme Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

Michal Mrákava, Nýrov:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Cornito Cornito -Nudle široké 200 g lepší hodnocení a je o dvě stě Kč levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Šárka Jandorová, Sedloňov:
Tento Cornito Cornito -Nudle široké 200 g je popravdě perfektní! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového pořídím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si to zakoupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Sára Olajošová, Hulice:
Objednala jsem si Cornito Cornito -Nudle široké 200 g teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu podle popisku mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že spln svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

Anna V: dobré

Tomáš Č: funkční výrobek

Adéla G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vojtěch S: Celkem jsem spokojený.

Anna H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cornito Cornito -Nudle široké 200 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cornito Cornito -Nudle široké 200 g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt