Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 24 Kč

Instantní kaše do hrnečku s datlemi a Goji. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Jáhly, Goji - kustovnice čínská, datle, kardamon. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1298 kJTuk 2,13 gSacharidy 70 gVláknina 3,6 gBílkoviny 8,4 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Linda Pečinková, Košátky:
Již nějaký čas jsme doma s partnerem museli řešit pár problémů. Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g si oblíbila známá v práci, kterou shodou náhod dřív trápily podobné potíže. Příliš jsem tomu nevěřila, ale s mužem jsme měli za to, že za zkoušku nic nedáme. Tak jsme si Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g pořídili. Neříkám, že to byl klíč na celý problém, ale spoustu potíží nám vyřešil. Dneska bych si nedokázala vůbec představit bez něj být.

Gabriela Šmucrová, Okrouhlička:
Protože jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na několik aspektů, co chce nejen Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g, ale i eshop poskytnout. Tím myslím tedy cenu, zabalení balíčku, rychlost zaslání, vzhled výrobku a důležitá je pro mne komunikace. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v dobrá, zabalení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do tří dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

Amálie Mandáková, Blovice:
Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem trochu překvapená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než udělal radost.

Vojtěch Plecitý, Černvír:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe celkem strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g zkusil a zjistil, že funguje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Magdaléna B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matěj Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Václav K: Jsem ráda, že to mám

Kamila A: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt