Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč

Instantní kaše do hrnečku s datlemi a Goji. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Jáhly, Goji - kustovnice čínská, datle, kardamon. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1298 kJTuk 2,13 gSacharidy 70 gVláknina 3,6 gBílkoviny 8,4 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Barbora Kryzánková, Křišťanov:
K Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g mohu jen napsat, že jeho účinky jsou téměř bezkonkurenční. K dispozici je v mnoha barvách, které lze sehnat v běžném obchodě. Spojuje v sobě perfektní chuť s jemným a také skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji jenom já, ale i můj manžel.

Pavel Eleš, Hustopeče nad Bečvou:
Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g z zkušenosti hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a stoprocentní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V běžném nasazení bych se bál o výdrž dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Richard Čáka, Pernštejnské Jestřabí:
Při nákupu Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu profesionální jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý nákup. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Adéla C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matouš B: funkční výrobek

Sebastian T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denis V: tak jsem to dostala aje to super

Kristián F: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt