Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s datlemi a Goji. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Jáhly, Goji - kustovnice čínská, datle, kardamon. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1298 kJTuk 2,13 gSacharidy 70 gVláknina 3,6 gBílkoviny 8,4 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Kateřina Čančíková, Valdíkov:
Když už na tomto webu Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g hodnotíte, já se nemůžu nepřidat. Koupila jsem si ho původně shodou náhod. Toužila jsem si pořídit jiné zboží, ale nebylo dostupné, tak jsem hledala něco podobného. A poměrně se štěstím jsem vypátrala tohle. No a od té doby nepoužívám nic jiného. Tohle je prostě top kvalita za příjemnou cenu, blesková doprava a vskutku pozitivní přístup provozovatele eshopu. Co chtít víc?

Jiří Chvalina, Nová Ves u Mladé Vožice:
Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jsem koupil po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem dost času srovnávání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám očekávat. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci říct, že mě to vůbec nezklamalo.  S Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jsem velice šťastný a jistě bych ho doporučil i ostatním zákazníkům.

Andrea Pecáková, Hrdlív:
Zakoupila jsem si u vás Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Roman R: funkční výrobek

Adéla J: děda je z dárku je nadšený

Kristián B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie Z: Tento Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikolas R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt