Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s datlemi a Goji. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Jáhly, Goji - kustovnice čínská, datle, kardamon. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1298 kJTuk 2,13 gSacharidy 70 gVláknina 3,6 gBílkoviny 8,4 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Kateřina Čančíková, Valdíkov:
Když už tady Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g hodnotíte, já se nemůže držet zpátky. Koupila jsem si ho původně shodou náhod. Plánovala jsem si objednat něco jiného, ale nebylo k mání, proto jsem hledala podobný typ. A relativně se štěstím jsem našla tohle. No a od té doby si neobjednávám nic jiného. Tohle je prostě prvotřídní kvalita za dobrou cenu, blesková doprava a vskutku pozitivní přístup provozovatele eshopu. Co víc si přát?

Jiří Chvalina, Nová Ves u Mladé Vožice:
Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jsem objednal po řádném zhodnocení. Věnoval jsem docela dost času srovnávání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to ani trochu nepřekvapilo.  S Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jsem velice spokojený a jistě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

Andrea Pecáková, Hrdlív:
Našla jsem si u vás Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Linda K: děda je z dárku je nadšený

Adéla M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Michaela P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt