Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Chutná instantní kaše do hrnečku z přirozeně bezlepkových surovin. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Složení: Kukuřice (80%), mák, fruktóza, vanilka Příprava: Stačí zalít vařící vodou (250ml) nebo mlékem případně osladit dle chuti. Obsah: 50gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1601 kJTuk 3,9 gSacharidy 78,5 gVláknina 4,7 gBílkoviny 8,1 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Kateřina Csémiová, Vápno:
Tento Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s kyselejší šmakem

Michaela Maarová, Nučice:
Obdržela jsem Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi dcera našla milý dárek.

Jiří Fialík, Mníšek pod Brdy:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g mi Vámi inzerovaný vycházel na počáteční pohled suprově. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš e-shop proto doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Daniel K: Jsem ráda, že to mám

Matouš R: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta Š: Ideální k osmnáctinám :)

Adéla R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eliška C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt