Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 25 Kč

Chutná instantní kaše do hrnečku z přirozeně bezlepkových surovin. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Složení: Kukuřice (80%), mák, fruktóza, vanilka Příprava: Stačí zalít vařící vodou (250ml) nebo mlékem případně osladit dle chuti. Obsah: 50gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1601 kJTuk 3,9 gSacharidy 78,5 gVláknina 4,7 gBílkoviny 8,1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Jáchym Kuška, Jaroměř:
Jako chlap nemám moc času zjišťovat různá řešení. Takže jsem věděl, jaký produkt chci. Vybral jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. Seriozní jednání prodejců a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g všem doporučit. Jsem rád a zároveň hezky překvapen, že skutečně to funguje tak spěšně. Perfektní obchod.

Tobiáš Kisling, Malé Přítočno:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,deky, karimatky, zahradní stoleček s židličkami, oblečení, kola a pod. Toto je perfektní Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení skříní.

Linda Wojaczková, Kosice:
Nejprv jsem chtěl najít Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g na stránkách, kde by byl nejlevnější a zajistili mi okamžité zaslání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, profesionální jasnost informací a přehlednost a s zasláním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Kamila Gletová, Křivoklát:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný výrobek jako je Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost prodejce. Z počátku jsem se na Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g dotazovala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a chci napsat, že jsem teda našla spolehlivého dodavatele a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Daniela K: nemá chybu

Johana K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kateřina L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie A: Tento Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Antonín W: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt