Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Chutná instantní kaše do hrnečku z přirozeně bezlepkových surovin. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Složení: Kukuřice (80%), mák, fruktóza, vanilka Příprava: Stačí zalít vařící vodou (250ml) nebo mlékem případně osladit dle chuti. Obsah: 50gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1601 kJTuk 3,9 gSacharidy 78,5 gVláknina 4,7 gBílkoviny 8,1 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Kateřina Csémiová, Vápno:
Tento Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jsem si zvolila na základě toho, že jsem přečetla recenze že se s ním lehce pracuje, což je zaručeno. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mém okolí také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště rovnou vyzkouším s ostřejší chutí

Michaela Maarová, Nučice:
Obdržela jsem Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi kolegové darovali pěkný dárek.

Jiří Fialík, Mníšek pod Brdy:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš obchod proto doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Barbora B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš I: Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Natálie P: dobré

Dominika H: děda je z dárku je nadšený

Sabina M: Tento Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt