Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s chia semínky, goji a jablky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka (77%), sušená jablka (10%), kustovnice-goji (8%), chia semínka (5%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1463 kJTuk 3,3 gSacharidy 66,2 gVláknina 12,4 gBílkoviny 10 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Veronika Reinhartová, Týnišťko:
Přála jsem nějakým způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem přála vhodnou restart. Když jsem na Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i mé okolí.

Alžběta Halounková, Jizbice:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Kateřina Teperová, Vidlatá Seč:
Za můj roky používaný Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Eliška J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tadeáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina P: děda je z dárku je nadšený

Michal J: Jsem ráda, že to mám

Laura R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt