Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 24 Kč

Instantní kaše do hrnečku s chia semínky, goji a jablky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka (77%), sušená jablka (10%), kustovnice-goji (8%), chia semínka (5%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1463 kJTuk 3,3 gSacharidy 66,2 gVláknina 12,4 gBílkoviny 10 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Matouš Dýčka, Vyšehněvice:
Během objednání Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g jsem celkem přísný. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu solidní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

Linda Zastoupilová, Drhovice:
Tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g u této společnosti bych se stoprocentně nebála znovu zakoupit. K výhodám patří napsání individuálních poznatků a taktéž možnost volby jiných variant. Zpracování, cena, návod úplně v pořádku, jen mě trochu nesedla komunikace. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, nedošel. A prodejce mě odkázal na dopravce s tvrzením, že oni ho zaslali okamžitě, včas. Velká škoda.

Tobiáš Urválek, Široký Důl:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si přečetl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes web nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Šárka Štětková, Březolupy:
Super Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g, díky kterému stíhám své každodenní povinnosti zcela s klidem. Luxusní, praktický, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je prodáván v mnoha druzích, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g je zároveň i báječným dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro štěstí.

Jáchym Klecker, Šebkovice:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o skvělých a rychlých nákupech na netu. Potřeboval jsem jeden přesný Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g a ten jsem tady našel. Zakoupil a očekával, že dojde včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel ještě dříve. Spolehlivé zaslání, rychlé reakce, výhodné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento eshop splnil mé očekávání o nakupování na webu a já jen musím doporučit. Výrovek je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Jakub B: Jsem ráda, že to mám

Tereza R: nemá chybu

Johana D: děda je z dárku je nadšený

Filip R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adam M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt