Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč

Instantní kaše do hrnečku s chia semínky, goji a jablky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka (77%), sušená jablka (10%), kustovnice-goji (8%), chia semínka (5%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1463 kJTuk 3,3 gSacharidy 66,2 gVláknina 12,4 gBílkoviny 10 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Tobiáš Dolák, Onomyšl:
Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g, zakoupený ve Vašem e-shopu je určitě z nejlepších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně šesti podobnými. Původně jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

Marie Diringerová, Svídnice:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale dokonce mě velice přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu mnoho. Kupuji si je občasně, podle nálady. Za tak výhodnou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem obdržela slevový kód pro doplňkový nákup.

Barbora Čuláková, Lozice:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla stanovena sedmi denní dodací lhůta, přišel mi výrobek už třetí den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli na zahradě vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g zakoupila. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Adam Mudrý, Vrchy:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bibo a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Sofie A: děda je z dárku je nadšený

Anežka V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Roman B: 110 % spokojenost

Simona O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vít : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt