Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s chia semínky, goji a jablky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka (77%), sušená jablka (10%), kustovnice-goji (8%), chia semínka (5%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1463 kJTuk 3,3 gSacharidy 66,2 gVláknina 12,4 gBílkoviny 10 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Veronika Reinhartová, Týnišťko:
Chtěla jsem jakýmkoliv způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem přála ideální restart. Když jsem na Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g jedinečnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

Alžběta Halounková, Jizbice:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Kateřina Teperová, Vidlatá Seč:
Za svůj léta používaný Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Jan K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška K: Ideální k osmnáctinám :)

Petra P: nemá chybu

Jan P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Julie B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt