Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč

Instantní kaše do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka, skořice, sušená jablka. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1470 kJTuk 1,9 gSacharidy 61,8 gVláknina 12,8 gBílkoviny 8,8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Karolína Profantová, Dolní Nivy:
Daný Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsem si zakoupila na základě nízké ceny a hlavně, že byl ihned k odeslání. Byla jsem nervózní, jelikož recenze nebyly příliš dobré. Největším negativem byl datum dodání. Bohužel se tak stalo. Tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsem vyžadovala velmi brzy, a nakonec ho dopravce přivezl s nemalým zpožděním, než v jiném e-shopu.

Josef Gřunděl, Vodňany:
Přes net neobjednávám moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g je přesně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání téměř okamžité. Ještě znovu děkuji. Jistě se na vás opět v blízké době obrátím.

Lukáš Andrýsek, Křesetice:
Určitě tu situaci znáte, nadchází nevšední událost a nevíte, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s partou v hospodě, protože jsem byl naprosto bez nápadů, a kámoši mi poradili, ať zkusím Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Že se mi ten nápad docela zamlouval, tudíž jsem ho na druhý den zakoupil. Co vám budu povídat, moje polovička byla totálně nadšená, neustále omílala dokola, jak má bezchybného partnera a ten den jsme si opravdu užili.

Valerie Cinertová, Malhotice:
Po Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se ale nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme udělali dobře, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Linda Tkadlčíková, Pozděchov:
Mým velkým problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, je to hodně dlouho. Umím rozhodovat se i deset dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných majitelů a hlavně se dotazuji prodejce. Na tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsem našla hodně pozitivních ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Dominika K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Václav G: 110 % spokojenost

Tomáš T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Martin K: Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Miroslav K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt