Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka, skořice, sušená jablka. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1470 kJTuk 1,9 gSacharidy 61,8 gVláknina 12,8 gBílkoviny 8,8 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Štěpán Krouský, Kaceřov:
Všechno proběhlo naprosto v pořádku. Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v zcela perfektním stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní dopravce. Jsem opravdu uspokojen a chci tento výrobek doporučit opravdu všem. Navíc v obchodu vstřícné jednání a hezká komunikace je dalším plusovým poznatkem. Perfektní a děkuji.

Ema Nikolová, Kutná Hora:
Doufám, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g dobrý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to úžasný rámus, a co se týče použitelnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto nízkou cenu opět dala.

Jan Žebrakovský, Bělov:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý výrobek Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi něco líbí se, kupuji to dokola a dokola. Bojím se, že bych při koupi něčeho podobného byl zklamaný. Tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g mi vyhovuje svou barvou, fungováním a kvalitou. Kladně hodnotím design, který se však za dobu prodeje velice změnil.

Anežka Donéová, Neděliště:
Stejně jako každá žena, která je současně manželkou i maminkou, i já myslím na vitalita rodiny. Jakým způsobem to udělat, aby rodině nic nechybělo a navíc potěšit chuťové pohárky manžela i dětí? Jde o komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je však jednodušší, než by se mohlo zdát. A usnadnil mi to Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. S ním mám zajištěno, že o mé blízké je velmi dobře postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

hodnocení 5/5 od 75 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Tomáš J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zuzana C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Rozálie P: Je to dostatečné?

Natálie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Natálie B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt