Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 24 Kč

Instantní kaše do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka, skořice, sušená jablka. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1470 kJTuk 1,9 gSacharidy 61,8 gVláknina 12,8 gBílkoviny 8,8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Ema Kymličková, Přelouč:
Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g oslnil, mám ho odtud zakoupený od března a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Tomáš Podola, Libčeves:
Na tento model jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do tří dnů po objednání jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím především jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto obchodě neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

Nikol Krézlová, Rozsíčka:
Potřebovala jsem tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g velmi rychle doručit a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Oliver Taras, Milíře:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl koupit levnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším modelem a jsem za to i rád. Bratr si koupil právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Natálie Hebrová, Křesín:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem pouze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou kvalitou určitě předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Alžběta H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš L: Přišlo to celkem rychle

Šimon P: tak jsem to dostala aje to super

Zuzana S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt