Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka, skořice, sušená jablka. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1470 kJTuk 1,9 gSacharidy 61,8 gVláknina 12,8 gBílkoviny 8,8 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Štěpán Krouský, Kaceřov:
Vše bylo naprosto v pořádku. Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Dorazilo v zcela bezchybném stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu spokojen a chci tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

Ema Nikolová, Kutná Hora:
Doufám, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g skvělý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem nízkou cenu zaplatila.

Jan Žebrakovský, Bělov:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý typ Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to vyhovuje, kupuji to dokola a dále. Obávám se, že bych při koupi něčeho obdobného byl zarmoucen. Tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a kvalitou. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

Anežka Donéová, Neděliště:
Tak jako každá žena, která je zároveň manželkou i maminkou, také pro mě je prioritou vitalita nejbližších. Jak se zařídit, aby nikomu nechybělo to důležité a kromě toho potěšit chuťové pohárky muže i dětiček? Jde o těžký a důležitý úkol. Jeho splnění je však jednodušší, než se na první pohled zdá. A usnadnil mi to Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. S jeho pomocí mám zajištěno, že o mou rodinu je dokonale postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Natálie S: nemá chybu

Kateřina B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eliška K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alžběta K: Ideální k osmnáctinám :)

Michal P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt