Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 23 Kč

Instantní kaše pohanková do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany.  Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: Rýže (79%), červená řepa (17%), sušená jablka (4%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1561 kJTuk 2,6 gSacharidy 75,3 gVláknina 5,7 gBílkoviny 10,1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Klára Holeková, Krabčice:
Super Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a dcera mě chválí

Radek Hlad, Osík:
Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jsem uviděl poprvé u spolužáka na přednášce z chemie. Okamžitě jsem zaregistroval, že vypadá dobře. Proto jsem se s kolegou chvilku bavil. Neměl křivého slova, tudíž jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finance, zakoupil si ho a dneska již můžu prohlásit, že si dotyčný nevymýšlel. Hodně kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem se tak rozhodl.

Šárka Tomčíková, Budětice:
Ovšem, že jsem nejdříve byla jako většina velmi skeptická. Vyhledala jsem ale spoustu kladných názorů a nechala jsem se také zlákat k objednání Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g. A znamenitě jsem učinila. Teď se k pozitivním názorům totiž opravdu musím připojit. Pokud stále s pořízením váháte, tak přestaňte váhat a Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g si objednejte. Budete nadšení, Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g patří ve svém sortimentu k tomu nejlepšímu.

Zdeněk Melíšek, Zájezdec:
S Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jsem před časem moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g mě přiměl naprosto přijmout jiný názor. Protože je naprosto jiný. Nenechte se tak odradit a vážně ho v brzké době vyzkoušejte, oslní vás tak jako mě. Je šetrný, jednoduše se s ním manipuluje a navíc i dobře vypadá. Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g okamžitě zapadne do všech domácností.

Markéta Filková, Nový Hrozenkov:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena několikadenní dodací lhůta, přišel mi produkt už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Kateřina V: dobré

Štěpán N: Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kateřina S: já jsem to prostě chtěla

Emma H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Rozálie U: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt