Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 25 Kč

Instantní kaše pohanková do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany.  Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: Rýže (79%), červená řepa (17%), sušená jablka (4%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1561 kJTuk 2,6 gSacharidy 75,3 gVláknina 5,7 gBílkoviny 10,1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Anežka Podlipná, Krmelín:
počátkem jsem měla chmury, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g vyšel levněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem zcela spokojená. Potom i on řekl, že tento kus je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

Petr Juřena, Kamenice nad Lipou:
Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jsem zakoupil jako náhradu, protože podobný, poměrně nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní vzhled a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

František Květon, Černošice:
Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g mě zlákal již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejdříve velké nervy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g chlubí velmi komfortním ovládáním. Hned ho vstřebají i ti, kteří s tímto Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g před tím bližší kontakt neměli. Po prvním vyzkoušení si jistě získá i vás.

Tobiáš Löw, Choteč:
S touto Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je hodně klidný. Vřele ho všem poradím.

Johana Kmoníčková, Rynoltice:
Já osobně nemám s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g své dlouhodobé zkušenosti, objednala jsem ho pro maminku. Sáhla jsem po něm hlavně proto, že měl v tisku velice zajímavé recenze a protože pár kolegyň si ho taky pořídilo. Matka, přestože byla nejdříve trochu skeptická, si produkt nyní velmi cení. Vždy, když k ní přijedu, tak o něm hovoří a je velmi spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Nikol B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

František S: Jsem ráda, že to mám

Anna P: Tento Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adam M: funkční výrobek

Johana V: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt