Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s vlašskými ořechy a karobem. Produkty DAMODARA jsou vhodné i pro vegany . Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Vlašské ořechy, rozinky, karob, rýžová instantní kaše Příprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Složení: Rýže, vlašské ořechy, rozinky, karob. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro veganyObsah: 50 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1465 kJTuk 3,8 gSacharidy 73,1 gVláknina 4,5 gBílkoviny 6,9 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Nikol Ládková, Radvanec:
Upozornila mě na něj reklama na banneru. Schválně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Neubránila jsem se Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o můj pozitivní komentář.

Petr Skřipec, Černíč:
Pohybuji se v online obchodech velmi často, šetří mi to totiž čas. Stejné to bylo také s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Zkrátka jsem našel ten svůj, nakoupil a za několik málo dní byl Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné věci. Jsem velmi rád za to, že taková možnost existuje, Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g se mi velmi líbí. Tato alternativa nakupování je perfektní pro nakupující, kteří nemají, stejně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodních centrech.

Josef Frydrýn, Barchov:
Jsem uspokojen bez výhrad, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g a rychlé doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a funguje na jedničku. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po delší nečinnosti dobře funguje a nedělá hluk. Kamarádka oceňuje designové provedení a jednoduché ovládání. Doporučuji.

František Baladrán, Dolní Bečva:
Navzdory tomu e-shop nabízel vskutku pestrou nabídku Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g, nebylo mi do smíchu, když Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g dorazil. Co se týče dopravy, nemůžu nic špatného napsat. Ovšem e-shop mi neuměl objasnit, z jakého důvodu přišel jiný typ. Záležitost byla vyřešena za více než měsíce, což je podle mě jediný zápor tohoto eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Julie T: já jsem to prostě chtěla

Viktorie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lucie H: nemá chybu

Rozálie B: dobré

Sebastian K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt