Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 25 Kč

Instantní kaše do hrnečku s vlašskými ořechy a karobem. Produkty DAMODARA jsou vhodné i pro vegany . Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Vlašské ořechy, rozinky, karob, rýžová instantní kaše Příprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Složení: Rýže, vlašské ořechy, rozinky, karob. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro veganyObsah: 50 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1465 kJTuk 3,8 gSacharidy 73,1 gVláknina 4,5 gBílkoviny 6,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Ema Kehmová, Krasová:
Jelikož vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si produkty v klasickém obchodě. Navíc sortiment je velice malý, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu obchod, který se zaobírá tímto stylem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - dáma vysvětlila, z čeho se Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g skládá, na co se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

Miroslav Škarpich, Vysoká Libyně:
Pro objednávku výrobku typu Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se všechny nákupy přes web dobře promyslet. Už jsme se s manželkou dvakrát spálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A využití Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Miroslav Takáč, Bohatice:
Tento Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jsem objednal prvně a můžu s radostí napsat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento výrobek si opět objednám jen odsud. Jsem opravdu spokojený a můžu všem jen doporučit. Spolehlivost a rychlost. Báječné.

Šimon Louma, Rusín:
Jsem uspokojen bez výhrad, cena je rovnoměrná kvalitě. Dokonalý popis Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g a bleskové dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a funguje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá hluk. Kamarádka oceňuje designové provedení a jednoduché ovládání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Lucie C: děda je z dárku je nadšený

Zuzana K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zdeněk K: je to fajné

Jakub N: Jsem ráda, že to mám

Zuzana F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt