Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 23 Kč

Instantní kaše do hrnečku s vlašskými ořechy a karobem. Produkty DAMODARA jsou vhodné i pro vegany . Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Vlašské ořechy, rozinky, karob, rýžová instantní kaše Příprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Složení: Rýže, vlašské ořechy, rozinky, karob. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro veganyObsah: 50 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1465 kJTuk 3,8 gSacharidy 73,1 gVláknina 4,5 gBílkoviny 6,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

David Hándl, Křižany:
Při objednání Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jsem poměrně přísný. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc profesionální jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Vanesa Hanibalová, Habří:
Nejdříve jsem chtěl najít Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g na stránkách, kde by byl nejlevnější a zajistili mi rychlé dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, profesionální jednoduchost a přehlednost a s dodáním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým známým a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Kristýna Ognarová, Hulín:
Chystala jsem se na dovolenou a Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g nemohl chybět v kufru. Praktický, skladný, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Nikol : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zdeněk S: funkční výrobek

Ema D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Markéta H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt