Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s vlašskými ořechy a karobem. Produkty DAMODARA jsou vhodné i pro vegany . Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Vlašské ořechy, rozinky, karob, rýžová instantní kaše Příprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Složení: Rýže, vlašské ořechy, rozinky, karob. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro veganyObsah: 50 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1465 kJTuk 3,8 gSacharidy 73,1 gVláknina 4,5 gBílkoviny 6,9 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Nikol Ládková, Radvanec:
Upozornila mě na něj nabídka na banneru. Schválně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj pozitivní komentář.

Petr Skřipec, Černíč:
Brouzdám na internetu velmi často, je to pro mě rychlejší. Obdobné to je také s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Zkrátka jsem si vybral ten svůj, nakoupil a za několik málo dní byl Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g rovnou u mě doma. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem velmi rád za skutečnost, že taková varianta existuje, Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g se mi skutečně zalíbil. Tento způsob nakupování je atraktivní pro všechny ty z vás, kteří nemají, podobně jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních galeriích.

Josef Frydrýn, Barchov:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Dokonalý popis Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g a rychlé doručení. Produkt jsem objednal na doporučení bratra a funguje výborně. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá rámus. Manželka oceňuje vzhledové zpracování a jednoduché používání. Doporučuji.

František Baladrán, Dolní Bečva:
Přestože eshop nabízel opravdu velkou nabídku Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g, byl jsem nakonec zklamán, když Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g přivezl kurýr. Co se týče doručení, vše na výbornou. Bohužel eshop mi nedokázal objasnit, proč zboží zaměnil. Šlamastika se vyřešila za více než měsíce, což je podle mě velký mínus tohoto e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Markéta J: dobré

Sabina A: nemá chybu

Marie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nela U: Tento Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eva Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s vlašskými ořechy a karobem 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt