Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 31 Kč

Instantní kaše kukuřičná. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: kukuřice 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti.  Výživové údaje na 100g:Energie 1530 kJBílkoviny        8,8gTuky             1,2gSacharidy      78,6gVláknina        4,2g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Michal Chudoba, Bezděkov pod Třemšínem:
Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g splnil mé potřeby a používám ho každý den. Už jsem takto zkoušel dva nebo sedm konkurenční modely, ale nyní vím, že zůstanu u Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g. Nemám jakýkoliv domněnku se poohlížet po jiném výrobku. Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g si na můj popud pořídilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho neoklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Vít Pastuszek, Ostrožská Lhota:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Koupen pro staršího otce s snahou jednoduchého běžného užívání. Ve prospěch Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g hraje také malost i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Sabina Važanová, Lužce:
Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g mi vskutku pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již delší dobu štval. S jeho pomocí mám více energie a mám mnohem lepší náladu. To logicky oceňují především moji nejbližší. Čas strávený spolu se nám s Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g daří prožívat skutečně plnými doušky. Až s vyzkoušením produktu si užívám život a jsem velmi spokojená. Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g je ta nejlepší investice pro vaši pohodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Hana : Ideální k osmnáctinám :)

Antonín D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Radim A: Jsem ráda, že to mám

Zuzana S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anna Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt