Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše pohanková 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše pohanková 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 41 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše pohanková do hrnečku. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: pohanka 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou 0,7l nebo mlékem 07l, případně osladit dle chuti. Můžete ihned podávat.Výživové údaje na 100g:Energie 1405 kJBílkoviny        9,9gTuky             2,8gSacharidy      73,0gVláknina        3,0g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše pohanková 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Marie Kavuloková, Zajíčkov:
Obdržela jsem Damodara Instantní kaše pohanková 120g jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kamarádka dala pěkný dárek.

Tobiáš Lukačovič, Provodov-Šonov:
Předtím než jsem Damodara Instantní kaše pohanková 120g objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

Tereza Kusková, Pucov:
Jsem spokojená. Damodara Instantní kaše pohanková 120g byl velmi rychle zaslán k mé celkové radosti. jistě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý obchod, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše pohanková 120g

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Eva H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Emma K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim G: Přišlo to celkem rychle

Magdaléna B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše pohanková 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt