Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše pohanková 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše pohanková 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 41 Kč

Instantní kaše pohanková do hrnečku. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: pohanka 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou 0,7l nebo mlékem 07l, případně osladit dle chuti. Můžete ihned podávat.Výživové údaje na 100g:Energie 1405 kJBílkoviny        9,9gTuky             2,8gSacharidy      73,0gVláknina        3,0g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše pohanková 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Linda Matyšková, Golčův Jeníkov:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách Damodara Instantní kaše pohanková 120g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Nedávno tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

David Mistrík, Chroboly:
Dávám zejména přednost praktické stránce a nepotrpím si na design. Podstatné pro mě je, aby mi Damodara Instantní kaše pohanková 120g roky a stoprocentně sloužil. Což tento Damodara Instantní kaše pohanková 120g skutečně zaručuje, můžete používat kdekoliv. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím stoprocentně doporučit. Damodara Instantní kaše pohanková 120g s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Pouze buďte na pozoru, aby na něj nežárlila vaše manželka nebo milenka.

Simona Faková, Měšice:
Protože jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen Damodara Instantní kaše pohanková 120g, ale i obchod poskytnout. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost zaslání, design výrobku a zásadní je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v pořádku, balení bylo v pohodě, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a zaslání bylo do tří dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

Daniela Birtusová, Kunvald:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém sehnat si zboží v klasickém krámě. K tomu všemu sortiment je hodně malý, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto stylem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně Damodara Instantní kaše pohanková 120g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - dáma pohovořila, z čeho se Damodara Instantní kaše pohanková 120g sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola sama o sobě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše pohanková 120g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Alena : Ideální k osmnáctinám :)

Linda K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Václav S: je to fajné

Nikolas S: 110 % spokojenost

Štěpán J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše pohanková 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt