Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše rýžová 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše rýžová. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: rýže 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100g:Energie 1476 kJBílkoviny        7,7gTuky             2,7gSacharidy      78,4gVláknina        3,7g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše rýžová 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Kateřina Burkovcová, Zásada:
Stejně jako většina dam, které jsou zároveň manželkou i matkou, i já řeším zdravotní stav rodiny. Jakým způsobem se postarat o to, aby jim nic nechybělo a přitom potěšit chuťové pohárky manžela i dětiček? Jedná se o náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale snazší, než by se mohlo zdát. A vyřešil to za mě Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Díky němu mám zaručeno, že o mé blízké je velmi dobře postaráno.

Josef Malachovský, Bykoš:
Tak tento Damodara Instantní kaše rýžová 120g jsme si s holkou pořídili do našeho společného domova. Popravdě, slečně se to moc nepozdávalo, několikrát jsem si poslechl, že je to blbost, že za věc jen vyhazujeme peníze a bez užitku, znáte to, ne? Ale pak ho přivezla pošta, a co tušíte, že bylo pak? Hanka mi ho už nepůjčila, byl jsem nucen si objednat druhý, protože opravdu hodně rychle změnila pohled na věc. V současnosti už bychom se bez tak špičkové Damodara Instantní kaše rýžová 120g neobešli.

Vojtěch Kotyška, Vranov nad Dyjí:
Ověřená kvalita, bezva značka. Damodara Instantní kaše rýžová 120g jsem už v minulosti užíval, a tak jsem si ho objednal znovu a zase mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně materiálových variant, lehký a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a dodáním také jen dobrá zkušenost.

Alena Pochylová, Kladeruby:
Upozornila mě na něj nabídka na netu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Nevydržela jsem se Damodara Instantní kaše rýžová 120g a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o můj kladný komentář.

Sofie Szücsová, Milavče:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý Damodara Instantní kaše rýžová 120g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše rýžová 120g

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Alžběta D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michaela H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eliška K: nemá chybu

Jáchym U: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt