Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše rýžová 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 34 Kč

Instantní kaše rýžová. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: rýže 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100g:Energie 1476 kJBílkoviny        7,7gTuky             2,7gSacharidy      78,4gVláknina        3,7g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše rýžová 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Ondřej Haberzettl, Strašov:
Ověřená kvalita, super značka. Damodara Instantní kaše rýžová 120g jsem už v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho koupil opět a zase mě uspokojil. Moderní design, výběr z hodně barevných variant, vzdušný a velký tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě velká spokojenost. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Dominik Rež, Měšín:
Damodara Instantní kaše rýžová 120g, který nabízíte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Můj názor jsem změnil po rozbalení balíčku. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Simona Miklušová, Světlá pod Ještědem:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký Damodara Instantní kaše rýžová 120g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Linda Jiřincová, Vídeň:
Super Damodara Instantní kaše rýžová 120g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše rýžová 120g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Jaroslav K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Amálie T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tomáš D: tak jsem to dostala aje to super

Markéta S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt