Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše rýžová 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše rýžová. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: rýže 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100g:Energie 1476 kJBílkoviny        7,7gTuky             2,7gSacharidy      78,4gVláknina        3,7g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše rýžová 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Kateřina Burkovcová, Zásada:
Stejně jako většina dam, které jsou současně manželkou i matkou, také pro mě je klíčové vitalita nejbližších. Jak zajistit, aby rodině nic nechybělo a přitom potěšit chuťové buňky manžela i dětiček? Je to nelehký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je však snazší, než se vám jeví. A jedná se o Damodara Instantní kaše rýžová 120g. S ním mám zajištěno, že o mé nejbližší je dokonale postaráno.

Josef Malachovský, Bykoš:
Tak daný Damodara Instantní kaše rýžová 120g jsme si s holkou zakoupili do našeho společného bydlení. Bez vytáček, partnerce se to moc nezamlouvalo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za věc jen utratíme prachy a neposlouží nám, máte to podobně, ne? Jenomže následně ho doručil kurýr, a co vás napadá, že bylo pak? Věrka mi ho už nepůjčila, a nezbylo mi, než si koupit další, protože vážně ihned změnila stanovisko. Nyní už bychom se bez tak super Damodara Instantní kaše rýžová 120g neobešli.

Vojtěch Kotyška, Vranov nad Dyjí:
Testovaná kvalita, super značka. Damodara Instantní kaše rýžová 120g jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal znovu a zase mě nezklamal. Moderní design, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Alena Pochylová, Kladeruby:
Upozornila mě na něj nabídka na banneru. Schválně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše negativní, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo chuť ho vyzkoušet. Neubránila jsem se Damodara Instantní kaše rýžová 120g a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o můj pozitivní komentář.

Sofie Szücsová, Milavče:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý Damodara Instantní kaše rýžová 120g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše rýžová 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Ondřej L: Jsem ráda, že to mám

Denisa V: děda je z dárku je nadšený

Hana M: Tento Damodara Instantní kaše rýžová 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominika F: já jsem to prostě chtěla

Viktor B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt