Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní kaše rýžová 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 31 Kč

Instantní kaše rýžová. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: rýže 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100g:Energie 1476 kJBílkoviny        7,7gTuky             2,7gSacharidy      78,4gVláknina        3,7g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše rýžová 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Samuel Hrdlica, Staré Hradiště:
Damodara Instantní kaše rýžová 120g, zakoupený ve Vašem e-shopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla výborná volba. Děkuji rovněž za milé a vstřícné jednání.

Roman Michalíček, Libuň:
Musel jsem chvíli přesvědčovat ženu, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že když jí nebude vyhovovat, tak Damodara Instantní kaše rýžová 120g pošlu zpět, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z práce již ho zkoušela a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Filip Jurník, Rudník:
Když jsem porovnával Damodara Instantní kaše rýžová 120g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali se ženou tento Damodara Instantní kaše rýžová 120g a určitě jsme zvolili dobře. Je dobrý, pevný a maximálně odpovídá našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a určitě si jej zase objednáme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od šikovných prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým dobrým přístupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní kaše rýžová 120g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Jáchym J: Přišlo to celkem rychle

František M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

František G: tak jsem to dostala aje to super

Simona P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna : Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt