Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč

Polévka do hrnečku se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? Snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant.Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sušená paprika, sušené brambory, vulkanická sůl, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1859 kJTuk 20 gSacharidy 46,6 gVláknina 8,4 gBílkoviny 14,7 gSodík 1,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Linda Kostěncová, Benátky nad Jizerou:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dovezení objednaného Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g a super zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Simona Konetzná, Svárov:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g úžasný. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká použitelnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o skvělou model. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto rozumnou cenu nedala.

Martin Doškář, Myslkovice:
V případě, že hledáte ideální poměr ceny a výkonu, bude pro vás Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g to pravé. Ostudu si navíc neudělá dokonce ani před zhýčkanými zákazníky. Pro nakupující, kteří dosud váhají s vyzkoušením, je Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g na seznámení se s těmito produkty naprosto senzační. Jednoduše se s ním pracuje, současně však stoprocentně plní svou funkci a ustojí porovnání i s mnohem dražší konkurencí.

Zuzana Steinbachová, Lhůta:
Nějaký čas jsem hledala prostředek usnadňující život a starost o mé blízké. A přesně požadovaný je tato Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilytéměř okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i starší osoba nebo naprostý začátečník. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité potřeby. Všechno šlo celkem klidně a okamžitě.

Daniel Božek, Liblín:
Dobrý Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g mají vydařené ilustrace, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Richard : krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Valerie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Rozálie V: nemá chybu

Patrik J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt