Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč

Polévka do hrnečku se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? Snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant.Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sušená paprika, sušené brambory, vulkanická sůl, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1859 kJTuk 20 gSacharidy 46,6 gVláknina 8,4 gBílkoviny 14,7 gSodík 1,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Lukáš Beyer, Crhov:
Doporučuji! Já osobně jsem z Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g šťastný a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nekouká a masovost převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Josef Pufler, Havlíčkův Brod:
Hledal jsem určité doplňující informace k Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g a vše mi bylo mile a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl hezký přídavek a navíc výrobek byl za hodně příjemnou cenu. Všechno probíhalo rychle a jednoduše a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu produkt doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Sára Palečková, Bohunice:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem pouze Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, jelikož jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou kvalitou určitě předčí stejné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

Sofie Kopúnová, Útěchovice pod Stražištěm:
Kdyby mi kdysi kdokoliv řekl, že si zboží koupím, pravděpodobně bych řekla že ne. Avšak když se nám s partnerem narodila dcera a já byla v domácnosti, docela jsem se doma nudila a zkoušela nějaké novinky. A oči mi padly právě na Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. V současnosti bych uvedla, že jsem měla štěstí. Jelikož to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Václav C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šárka P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jakub P: funkční výrobek

Matouš M: 110 % spokojenost

Denisa P: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt