Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka do hrnečku se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? Snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant.Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sušená paprika, sušené brambory, vulkanická sůl, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1859 kJTuk 20 gSacharidy 46,6 gVláknina 8,4 gBílkoviny 14,7 gSodík 1,9 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Vojtěch Trpkoš, Lázně Kynžvart:
Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g mě zaujal už ve chvíli, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve velké nervy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se utvrdil. Zejména se totiž Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g charakterizuje vskutku jednoduchým ovládáním. Ihned si ho osvojí i uživatelé, kteří s tímto Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g před tím předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si zaručeně získá také vás.

Amálie Horká, Dolní Řasnice:
Tenhle Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g je popravdě báječný! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového koupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji objednala. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Jaroslav Kubes, Vysoká u Příbramě:
Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g, zakoupený ve Vašem obchodě je určitě z nejhezčích, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s minimálně šesti jinými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla dobrá volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Kateřina A: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zdeněk J: funkční výrobek

Linda N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matyáš G: Jsem ráda, že to mám

Marie Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt