Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka do hrnečku se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? Snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant.Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sušená paprika, sušené brambory, vulkanická sůl, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1859 kJTuk 20 gSacharidy 46,6 gVláknina 8,4 gBílkoviny 14,7 gSodík 1,9 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Vojtěch Trpkoš, Lázně Kynžvart:
Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g mě zaujal již v momentě, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve vážné obavy, ale ty byly úplně zbytečné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g vyznačuje opravdu snadným ovládáním. Ihned ho pochopí i uživatelé, kteří s tímto Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g dosud bližší kontakt neměli. Po prvním vyzkoušení si stoprocentně získá také vás.

Amálie Horká, Dolní Řasnice:
Tenhle Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ono zakoupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Jaroslav Kubes, Vysoká u Příbramě:
Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g, objednaný ve Vašem obchodě je určitě z nejhezčích, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně čtyřmi podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Aneta H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lukáš Ž: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jáchym B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt