Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví  38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1451 kJTuk 13,4 gSacharidy 41,2 gVláknina 9,7 gBílkoviny 17,8 gSodík 2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Radim Hejzek, Hnojice:
Že pěkný vzhled nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Měl jsem stejný názor. Ovšem pouze do doby, než jsem si objednal Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen tím, co dovede, ale současně tím, že je krásný. Z toho důvodu je skvělým fashion doplňkem každého moderního chlapíka. Vaše okolí vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g používám každý den, je mou jedinečnou pomůckou.

Tobiáš Halász, Opolany:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g je velmi krásný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro babičku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Kamila Kalvarová, Krahulčí:
Potřebovala jsem obratem a rozumně pořídit Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Perfektní a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Michael B: Přišlo to celkem rychle

Sofie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sofie P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Patrik T: je to fajné

Natálie : Tento Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt