Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví  38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1451 kJTuk 13,4 gSacharidy 41,2 gVláknina 9,7 gBílkoviny 17,8 gSodík 2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Kamila Mendová, Lutonina:
Nemám zdání, jak často objednávají tyhle věci dámy, každopádně já jsem prostě musela. Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g se mi moc líbil a přišlo mi, že by se mi mohl hodit. A opravdu jsem si to myslela dobře. Nyní ho používám každý dne. Vynikající kvalita, dlouhá životnost, prostě jedním slovem paráda a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu bez okolků daný Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g doporučit.

David Pušman, Klokočov:
Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g splnil mé očekávání a používám ho každý den. Už jsem takto testoval tři nebo pět konkurenční modely, ale nyní vím, že zůstanu u Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Nemám nejmenší důvod se poohlížet po jiném modelu. Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g si na můj popud pořídilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Simona Heckelová, Vojslavice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla hodně pěkně spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Lukáš Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eliška Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa H: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt