Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví  38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1451 kJTuk 13,4 gSacharidy 41,2 gVláknina 9,7 gBílkoviny 17,8 gSodík 2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Kamila Mendová, Lutonina:
Netuším, jak často si pořizují tyhle produkty ženy, ovšem já jsem prostě musela. Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g se mi moc líbil a měla jsem za to, že by mi přišel vhod. A skutečně jsem přemýšlela správně. Teď na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco takového shání, tomu můžu bez okolků daný Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g doporučit.

David Pušman, Klokočov:
Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g splnil mé očekávání a užívám ho pravidelně. Už jsem takhle zkoušel tři nebo šest konkurenční výrobky, ale nyní vím, že budu vždy u Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Nemám jakýkoliv důvod se poohlížet po podobném výrobku. Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Simona Heckelová, Vojslavice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Vanesa V: Ideální k osmnáctinám :)

Matyáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kryštof K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktorie J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt