Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví  38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1451 kJTuk 13,4 gSacharidy 41,2 gVláknina 9,7 gBílkoviny 17,8 gSodík 2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Markéta Prokorátová, Všekary:
Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g, který jsem od Vás dostala po třech dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm psát pouze v superlativech. Užívám jej již více než měsíc a jsem zcela spokojená, prozatím se mi nepoštěstilo najít jedinou vadu. Již na první pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s klidným svědomím doporučovat.

Gabriela Aišmanová, Měrotín:
Předtím jsem ho vyzkoušela Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g, byla jsem přesvědčená v tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi opatrná ke všem jiným výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tento případ. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento výrobek nabízí reálně unikátní účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez nadšení spokojená a doporučuji.

Martin Simandl, Kamenice:
Fakt bezva věc, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g jsem hledal na webu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, mizerná kvalita, nebo problémy s dodáním zboží... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech směrech rád. Tenhle Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g můžu rozhodně doporučit všem, kteří něco stejného hledají.

Markéta Semmlerová, Dýšina:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem pouze Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou určitě předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Laura P: Ideální k osmnáctinám :)

Radim P: Jsem ráda, že to mám

Sofie M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Emma : já jsem to prostě chtěla

Laura R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt