Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produktSložení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1747 kJTuk 27,9 gSacharidy 34,4 gVláknina 4,6 gBílkoviny 14,3 gSodík 2,1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Marek Nahodil, Snět:
Dospěl jsem k názoru, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tato Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten správný Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jeho příjemným způsobům jsem byl přinucen objednat další balení, protože o něj povstal nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější objem Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jsem dokonce dostal množstevní slevu.

Filip Gedeon, Sulislav:
kompaktni, planujeme s sebou nosit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Rozálie Reitzová, Jarov:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou informace o Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Váhala jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po několika dnech, kdy jsem Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. Vřele doporučuji.

Michal Kolaska, Brodek u Konice:
Doporučil mi ho kamarád. Prý Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi kdekoliv stát zástup, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho bez obtíží doručit až domu. A chci uznat, že tedy nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Petr L: je to fajné

Alena D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sára : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matouš M: Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michal N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt