Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produktSložení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1747 kJTuk 27,9 gSacharidy 34,4 gVláknina 4,6 gBílkoviny 14,3 gSodík 2,1 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Kamila Paňáková, Soběšice:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná bába, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem zjistila, že existuje Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g, který mi opravdu může pomoci, neváhala jsem. Nyní můžu bez strachu napsat, že jsem to opět já. Zvládám v klidu všechno co chci a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

Václav Vrbata, Cholina:
Měl jsem strach z používání Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g, které se předvedly jako liché. Díky srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové zábavě. Mohu komukoliv klidně poradit. Práce s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g byla pro mě hračkou a srandou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g mluví naprostou pravdu.

Markéta Dortová, Merklín:
Už před časem jsme doma s mužem měli nějaké problémy. Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g vychvalovala kolegyně v práci, kterou shodou náhod dřív potkal podobný problém. Příliš jsem tomu nedávala šanci, ale s přítelem jsme byli toho názoru, že za zkoušku to stojí. Tak jsme si Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g pořídili. Netvrdím, že že dokázal vyřešit všechno, ale hodně potíží nám ulehčil. Dneska bych si nedovedla ani trochu představit ho nemít.

Aleš Pacula, Trpín:
Musel jsem chvíli ukecávat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude líbit se, tak Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g vrátím, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny už ho užívala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Matyáš T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Roman K: Přišlo to celkem rychle

Natálie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aneta F: Tento Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt