Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produktSložení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1747 kJTuk 27,9 gSacharidy 34,4 gVláknina 4,6 gBílkoviny 14,3 gSodík 2,1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Vanesa Cichá, Zlátenka:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na pár dní a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Patrik Kršák, Lovosice:
Tento Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Jiří Sladčík, Poběžovice u Přelouče:
Tento Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jsem objednával poprvé. Upřímně jsem netušil, co od toho můžu očekávat a byl jsem hezky překvapený. Navíc zboží neodpovídá ceně, cena byla malá, ale výrobek je super! Takže mohu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týká rychlosti dodání a zabalení výrobku, tak jsem opravdu zcela spokojen a potěšen, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Amálie E: Tento Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jana N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Andrea S: já jsem to prostě chtěla

Samuel O: tak jsem to dostala aje to super

Alena P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt