Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produktSložení: Fazolová mouka, rostlinný tuk, sušená kapusta, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1747 kJTuk 27,9 gSacharidy 34,4 gVláknina 4,6 gBílkoviny 14,3 gSodík 2,1 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Kamila Paňáková, Soběšice:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, utahaná ženská, která bude ostatním pouze na obtíž. Když jsem dověděla se, že existuje Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g, který mi skutečně může pomoci, nečekala jsem. Nyní chci bez strachu napsat, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě vše co potřebuji a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

Václav Vrbata, Cholina:
Měl jsem obavy z nového Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g, které se ukázaly jako zbytečné. Díky jednoduchému návodu jsem zvládl vše lehce a v naprosté zábavě. Mohu každému klidně poradit. Práce s Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g byla pro mě hračkou a zábavou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g mluví úplnou pravdu.

Markéta Dortová, Merklín:
Již delší dobu jsme společně s partnerem řešili určité potíže. Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g si oblíbila známá z kanceláře, kterou náhodou v minulosti potkalo něco podobného. Moc jsem tomu nedávala šanci, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za zkoušku nic nedáme. Proto jsme si Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g pořídili. Nechci tvrdit, že to byl klíč na všechno, ale mnoho problémů nám vyřešil. Dneska bych si nedokázala vůbec představit ho nepoužívat.

Aleš Pacula, Trpín:
Musel jsem chvíli přesvědčovat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g vrátím, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z kanceláře už ho užívala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Matěj R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Veronika P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym Z: tak jsem to dostala aje to super

Lucie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominika O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku Fazolová s kapustou 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt