Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 21 Kč

Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, slunečnicový olej, sušený špenát (10,5%), brambory, chia semínka (5%), sůl, kmín. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1683 kJBílkoviny        18,5gTuky             17,6gSacharidy      37gVláknina        9,5gSodík            2,5g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Linda Krauszová, Hazlov:
Já jsem na internet moc stará, není to sféra, ve které bych se orientovala. Popravdě umím na webu jenom psát e-maily a číst magazíny. Ale přítelkyně mi nedávno ukázala, jakým způsobem je možné v eshopech nakupovat a objednala mi tento Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g. Jistě, netušila jsem, jestli mi k něčemu bude, jenomže když ho pošta doručila a stoprocentně fungoval, musela mi demonstrovat jak si zboží koupím bez pomoci. Od té chvíle si věc objednávám pravidelně, protože je to velmi prvotřídní věc a skutečně velmi se mi hodí.

Jakub Kosan, Vitějovice:
Manželka mě pověřila zakoupením Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší dílně.

Lukáš Vodvárka, Český Rudolec:
Kupoval jsem dárky pro přátele a vybrané Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Okamžitě jsem je objednal a do dvou dnů mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Dominika Šemorová, Dolní Studénky:
Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g jsem si prvně pořídila v zimě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky uspokojená. Jistě hodlám objednávat další.

Matouš Lišaník, Hřivínův Újezd:
Perfektní a cenově přiměřený Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Viktorie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Barbora J: já jsem to prostě chtěla

Dominik B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matěj O: 110 % spokojenost

Denisa V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt