Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč

Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, slunečnicový olej, sušený špenát (10,5%), brambory, chia semínka (5%), sůl, kmín. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1683 kJBílkoviny        18,5gTuky             17,6gSacharidy      37gVláknina        9,5gSodík            2,5g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Jakub Mataj, Veselí nad Lužnicí:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu jestli skutečně mají Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil pošťák. Perfektní rychlost doručení.

Václav Šrein, Soběslavice:
Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g mě padl do oka už v okamžiku, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve vážné nervy, ale ty byly naprosto neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Především se totiž Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g charakterizuje vskutku komfortním ovládáním. Hned si ho zažijí i uživatelé, kteří s tímto Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g před tím bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si zaručeně získá i vás.

Tobiáš Plášil, Strážná:
Jen co jsem ho zahlédl, hned jsem si byl přesvědčený, že Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Daniela Machelová, Myslovice:
Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho příteli

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Petra P: Ideální k osmnáctinám :)

Simona B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alena H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Štěpán U: tak jsem to dostala aje to super

Julie L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku Špenátová s chia semínky 38g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt