Damodara Konopné chipsy 100g

Damodara Konopné chipsy 100g

Damodara Konopné chipsy 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Konopné chipsy 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Konopné chipsy 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 38 Kč

Chipsy s konopným semínkem Damodara - chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, mouka z konopných semínek (20%), sušené brambory, sluneč. olej, sůlObsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1695 kJTuk 26,6 gSacharidy 31,1 gVláknina 11,5 gBílkoviny 17,2 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Konopné chipsy 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Konopné chipsy 100g

Nela Škaloudová, Hrdějovice:
Dlouhou dobu jsem přemýšlela o tom, který produkt by pro mě mohl být ideální. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Až nyní, když jsem narazila na Damodara Konopné chipsy 100g jsem však byla jistá, že je to nej volba. Zalíbil se mi na první pohled a přišla jsem si na své. Svými vlastnostmi mi Damodara Konopné chipsy 100g stoprocentně vyhovuje, zvládá vše, co od něho chci. Jenom mi ho občas zabaví můj manžel.

Vanesa Vitnerová, Horní Újezd:
Chtěla jsem potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej pořídím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač shopu mne ubezpečil, že požadovaný Damodara Konopné chipsy 100g mají skladem a pošlou jej do druhého dne, děda byl z dárku překvapen a já jsem moc uspokojena, že jsem dobře vybrala.

Johana Ulrichová, Hevlín:
Jsem už starší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Damodara Konopné chipsy 100g a otázal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a včera ráno dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Magdaléna Kováříčková, Bořanovice:
Miluji zvuk Damodara Konopné chipsy 100g. Kupuji už ho mnoho let, ale tato novinka mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho nadšená. Dokonce jsem jej doporučila přítelkyním a mé mamince, také ho začaly využívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží nezklame. Zkusila jsem už mnohé série a zoufale hledám mou nejlepší. Všechny jsou jedinečné. Z této značky kupujeme více produktů a jsou opravdu dobré. Když je náhodou nenajdu a zakoupím něco podobného, jsem zklamaná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Konopné chipsy 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Konopné chipsy 100g

Andrea P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktor H: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktor : krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Konopné chipsy 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Konopné chipsy 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt