Damodara Konopné chipsy 100g

Damodara Konopné chipsy 100g

Damodara Konopné chipsy 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Konopné chipsy 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Konopné chipsy 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 42 Kč

Chipsy s konopným semínkem Damodara - chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, mouka z konopných semínek (20%), sušené brambory, sluneč. olej, sůlObsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1695 kJTuk 26,6 gSacharidy 31,1 gVláknina 11,5 gBílkoviny 17,2 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Konopné chipsy 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Konopné chipsy 100g

Antonín Šarközy, Bašť:
Není nic lehčího než nákup tohoto Damodara Konopné chipsy 100g stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma zásilku z tady tou radostí. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl pořídit už hodně dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho týden a zatím všechno v pohodě a moje nadšení nevychládá. Bleskové doručení, lehké objednání, hodně užitečná věc.

Anežka Oklešťková, Lopeník:
Jako každá žena miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu Damodara Konopné chipsy 100g v odpovídajíc kvalitě. S vaším Damodara Konopné chipsy 100g jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Emma Bidrmanová, Bzenec:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o Damodara Konopné chipsy 100g. Přemýšlela jsem, zda si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se třeba hodit našim dětem. Po pár týdnech, kdy jsem Damodara Konopné chipsy 100g používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. opravdu doporučuji.

Martin Švrčula, Vikýřovice:
Damodara Konopné chipsy 100g mě padl do oka již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve trochu obavy, ale ty byly zcela zbytečné, jak se ukázalo. Hlavně se totiž Damodara Konopné chipsy 100g vyznačuje velmi komfortním ovládáním. Ihned si ho automatizují i lidé, kteří s tímto Damodara Konopné chipsy 100g doposud bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si stoprocentně získá také vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Konopné chipsy 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Konopné chipsy 100g

Sára S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Antonín P: je to fajné

Linda R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jáchym D: Jsem ráda, že to mám

Tomáš : Damodara Konopné chipsy 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Konopné chipsy 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Konopné chipsy 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt