Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč

Křupavá cizrnová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? zdravá luštěninová pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1733 kJTuk 26,1 gSacharidy 42,8 gVláknina 8,5 gBílkoviny 14,4 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Anna S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nela B: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian F: Přišlo to celkem rychle

Oliver : tak jsem to dostala aje to super

Marek F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt