Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá cizrnová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? zdravá luštěninová pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1733 kJTuk 26,1 gSacharidy 42,8 gVláknina 8,5 gBílkoviny 14,4 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Marie Pajurková, Kostelní Lhota:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na doma. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g prostě musím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Dominika Ziegelbauerová, Rakovník:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Jedna z kamarádek ho tam moc chválila, tak jsem si pomyslela, že ho také vyzkouším, a je fakt velmi cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je super, mega skvělý a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

Viktor Kresta, Plaveč:
Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem proto trochu jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem doručovatelka a předala mi můj Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej koupil doma u tabletu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Miroslav K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek K: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa O: děda je z dárku je nadšený

Vanesa Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Václav H: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt