Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč

Křupavá čočková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1511 kJTuk 15,6 gSacharidy 40,2 gVláknina 8,1 gBílkoviny 19,6 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Radek Medlín, Třemošnice:
Doporučuji! Já osobně jsem z Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g nadšený a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nehledí a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Anežka Velátová, Horka II:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za dobrý Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Viktor Valášek, Jedomělice:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření barvy. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Andrea Šoustalová, Rožďalovice:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

Ema Brtková, Nová Cerekev:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g je opravdu vhodný, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít doma každá, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Kristián H: je to fajné

Anna : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tomáš P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sára V: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt