Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá čočková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1511 kJTuk 15,6 gSacharidy 40,2 gVláknina 8,1 gBílkoviny 19,6 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Vanesa Pečonková, Nymburk:
Pořídila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g vytopí místnost:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Aneta Niederhafnerová, Horní Bojanovice:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g a krásně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a ovocem je to pecka, doporučuji.

Julie Petrlová, Mrač:
K Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g mohu jen dodat, že jeho účinky jsou téměř bezkonkurenční. K dispozici je v více vzorech, které lze koupit v běžném obchodě. Snoubí v sobě perfektní zpracování s šetrným a také skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

Linda Knoblochová, Mirošovice:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tento Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Jakub W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristián Z: Přišlo to celkem rychle

Adam V: je to fajné

Anežka P: Ideální k osmnáctinám :)

Dominika Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt