Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 52 Kč

Křupavá čočková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1511 kJTuk 15,6 gSacharidy 40,2 gVláknina 8,1 gBílkoviny 19,6 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Michael Weigel, Hlavenec:
Na doporučení kamarádů v práci jsem předminulý měsíc zakoupil Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g, protože už delší dobu něco podobného sháním. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g koupit jen u Vás. A vím, že volba byla dobrá. Splnil mé očekávání, je na pohled hezký, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším radostným uživatelem. S klidným svědomím jej budu doporučovat všem známým a kolegům.

Julie Tonová, Rozsíčka:
Potřebovala jsem tento Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g opravdu okamžitě poslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Antonín Bedrlík, Ráby:
Nejdříve mě upoutal moderní design tohoto webu. Velmi dobře byla vyhotovena nabídka, snímky produktů, texty, zkušenosti. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g, proto jsem kontaktoval eshop. Instruktáž byla rychlá, jasná. Velkým lákadlem byl poukaz na identický Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g za jinou cenu. Obchod velice doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Jiří T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anežka F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristián K: Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt