Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč

Křupavá hrachová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? zdravá luštěninová pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Roman Šilha, Hrubčice:
v tomto eshopu určitě budu nadále kupovat, mají tu největší výběr za lidové ceny , akce a slevy. web je přehledný a najdu si hned to, co potřebuji. v normálním krámě větší Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g moc neseženu, tu mají v těchto produktech velký výběr. Nosí se dobře, používám na běžné nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom krásnou Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g, vřele doporučuji. určitě doporučím mamince.

Michal Zahn, Hrabyně:
Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě dobře napsat, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první pohled jak Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Jana Zalotěnková, Krásná Ves:
Já jsem na eshopy moc stará, není to prostředí, ve kterém bych se orientovala. Vlastně tam umím pouze číst e-maily a hltat zprávy. Ale vnučka mi nedávno prozradila, jak se dá na internetu objednávat a zakoupila mi tento Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Jasně, neměla jsem jistotu, jestli se mi bude hodit, nicméně když dorazil domů a velmi dobře fungoval, musela mi předvést jakým způsobem si produkt koupím bez pomoci. Od té doby si zboží pořizuji pravidelně, protože je to velmi šikovná věc a opravdu hodně mi usnadňuje život.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Jiří S: Jsem ráda, že to mám

Barbora F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zdeněk L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Filip K: 110 % spokojenost

Klára T: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt