Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 48 Kč

Křupavá hrachová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? zdravá luštěninová pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Tomáš Porsch, Nemyčeves:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g, který jsem potřeboval. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil design eshopu, na kterých bylo hned vidět, co zákazník objednává. Doručení modelu bylo obratem, rychlé a bezchybné, proto jsem byl o to více rád. S celým průběhem nákupu jsem hodně spokojen a model je opravdu nejvíc. Můžu jen doporučit všem.

Michaela Smičková, Častrov:
Jako každá mamina miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g v odpovídajíc kvalitě. S vaším Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g jsem velmi spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

Denis Goč, Milotice:
Není hodně podobných výrobků jako právě Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g splňuje vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Eva Wiszczorová, Vatín:
Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g je pomocí příjemnému materiálu a trendy designu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše sehnatelný a když potřebuji další, není těžké ho objednat. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Adéla Jakubčová, Podmoky:
Tak jako většina žen, které jsou zároveň manželkou i matkou, i mě záleží na zdravotní stav rodinných příslušníků. Jak se postarat o to, aby mým nejbližším nic nescházelo a přitom potěšit chuťové pohárky manžela i dětí? Je to náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale jednodušší, než by se mohlo zdát. A jedná se o Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mou rodinu je náležitě postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Aneta K: děda je z dárku je nadšený

Nikolas : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura P: Je to dostatečné?

Rozálie S: Ideální k osmnáctinám :)

Linda Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt