Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrachová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? zdravá luštěninová pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Šimon Elsnic, Podmokly:
Objednal jsme Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g pro přítele jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se pak po pár týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím nahlodal. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám také.

Sebastian Hálka, Únehle:
„Už jsi si zakoupil Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g?“ vyzvídají se mě moji spolupracovníci. Několik měsíců jsem jim odpovídal, že ještě ne. A popravdě ani příliš neřešil, proč bych ho otestovat měl. Otázek bylo ale každým dnem více. Takže jsem se rozhodl prostě Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g pořádně vyzkoušet. A pak jsem jim dal za pravdu. Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g je totiž opravdu boží, zrovna tak, jak o něm traduje. Také já tak můžu přátelům položit dotaz: „A už jsi si zakoupil Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g?“

Alžběta Štěničková, Přívětice:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho pěkný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Martin P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Dominika P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matyáš P: tak jsem to dostala aje to super

Markéta Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alžběta B: Tento Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrachová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt