Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč

Křupavá hrášková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Mouka ze zeleného hrachu, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,9 gSacharidy 35,4 gVláknina 10,1 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Karel Herbst, Kestřany:
Tento Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g jsem zakoupil poprvé a můžu s láskou oznámit, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti chci říct, že tento výrobek si zase objednám jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Gabriela Šamšulová, Středokluky:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Tobiáš Orlík, Dívčí Hrad:
Skvělá Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je klasika a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g mají vydařené ilustrace, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce cvičení. :D

Nikol Sálová, Kvilda:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g mě velmi zaujal. Jak se povídá, první myšlenka, dobrá touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je takový dáreček.

Daniela Findová, Horka nad Moravou:
Mám Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g již 6 měsíců a stále jsem nadšená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Sára M: Je to dostatečné?

Pavel L: tak jsem to dostala aje to super

Zuzana H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie : Ideální k osmnáctinám :)

Anežka K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt