Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrášková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Mouka ze zeleného hrachu, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,9 gSacharidy 35,4 gVláknina 10,1 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Roman Virgler, Záměl:
Tak předně, Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g je ve všech směrech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo výdrže.

Radim Kukrecht, Bynovec:
Všem bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech vycházet z špatného užívání. Tuhle zkušenost měl náš soused, který nás od objednávky varoval. Jsem moc rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g zakoupil. Mám ho už čtvrtý týden a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Jakub Palenčár, Bystřice pod Hostýnem:
Jistě ten moment znáte, má přijít několikáté výročí a nevíte, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s kolegy v hospůdce, protože jsem byl úplně bez kreativity, a ostatní mi poradili, ať vsadím na Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Že se mi jejich nápad fakt líbil, proto jsem ho na druhý den objednal. Co vám budu psát, moje drahá byla úplně u vytržení, chválila mě, jak má ideálního chlapa a večer jsme si skvěle užili.

Miroslav Gart, Chromeč:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího syna s snahou jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g hraje také objem i jeho rozumná hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Michael Suja, Ždánov:
Nedávno jsem objevil katalog Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g, kde jsem si o tom dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem určitě nekoupil špatně. Design, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

hodnocení 5/5 od 59 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Jana J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Miroslav D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie G: nemá chybu

Karolína D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt