Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrášková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Mouka ze zeleného hrachu, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,9 gSacharidy 35,4 gVláknina 10,1 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Roman Virgler, Záměl:
Tak na začátek, Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Radim Kukrecht, Bynovec:
Každému bych radil, aby se drželi záznamů v popisu Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v více případech pocházet z špatného užívání. Tuto zkušenost měl náš strýc, který nás od objednávky odrazoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho rady nedal a  Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g objednal. Mám ho už sedmý měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Jakub Palenčár, Bystřice pod Hostýnem:
Zaručeně tu chvíli znáte, nadchází několikáté výročí a nevíte, čím potěšit manželku. Já jsem se bavil s chlapy v hospodě, protože jsem byl totálně bez nápadů, a ti mi poradili, ať zkusím Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Že se mi ten nápad docela zamlouval, proto jsem ho opravdu objednal. Co vám budu povídat, moje polovička byla úplně u vytržení, neustále omílala dokola, jak má bezchybného manžela a ten den jsme si parádně užili.

Miroslav Gart, Chromeč:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s snahou jednoduchého každodenního užívání. Ve prospěch Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g hraje také objem i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost dobře a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Michael Suja, Ždánov:
Před časem jsem našel katalog Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě nekoupil blbě. Design, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek přišel nevhod. Nic co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Štěpán F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Štěpán Z: 110 % spokojenost

Laura P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sebastian A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karel P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt