Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 48 Kč

Křupavá hrášková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Mouka ze zeleného hrachu, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,9 gSacharidy 35,4 gVláknina 10,1 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Oliver Krainer, Šumice:
Několikrát jsem se musel proklikat zpět k tlačítku pro objednání, až se mi objevilo slovo ”CHYBA“. Nakonec jsem se rozhodl zavolat, což byl dobrý krok. Technik oznámil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a jakmile opravil internetové stránky, napsal mi a objednávku jsem dostal za zvýhodněnou cenu.

Roman Kořený, Holotín:
Okamžitě mě zaujal vkusný design tohoto eshopu. Špičkově byla udělána nabídka, fotky, texty, recenze. Bohužel jsem si nevěděl rady s výběrem Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g, proto jsem kontaktoval eshop. Instruktáž byla blesková, jasná. Bonusem byl poukaz na identický Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g za jinou cenu. Internetový obchod opravdu doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Nela Matějíčková, Chmelná:
Tento Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

Marek Drápalík, Koleč:
Fakt príma věcička, tohle se zcela jen tak nesežene. Můžu to všem opravdu doporučit, takový Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g jsem sháněl na netu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vysoká cena, bídná kvalita, nebo chyby s dodáním balíčku... Každopádně toto je zcela super, a jsem po všech směrech spokojený. Tenhle Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g můžu jasně doporučit všem, kteří něco podobného shánějí.

Kateřina Bacíková, Býkev:
Běžně nakupuji přes web a nutně jsem chtěla ke svému používání Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi vyhovoval. Splnil moje očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Vanesa G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta P: nemá chybu

Eliška K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petra H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt